اخبار

برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی زرندیه

برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی زرندیه
هفتاد و نهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان زرندیه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی استان مرکزی، هفتادونهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی این شهرستان صبح روز شنبه بیستم شهریورماه با دستور جلسه تبادل نظر پیرامون راهکارهای احیاء و تقویت اعتماد و امید مردم به نظام در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
 
حجه الاسلام والمسلمین حسین ابراهیمی امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان زرندیه در این جلسه ضمن اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای دولت سیزدهم گفت: مسئولینی که در دوران مسئولیت خود کوتاهی و یا خطایی انجام داده اند می بایست پاسخگو بوده و بازخواست شوند.

 

وی در ادامه گفت: نظام ما جمهوری اسلامی است و حفظ جمهوریت و اعتماد و امید مردم به نظام می بایست اولویت اول مسئولین نظام باشد.
امام جمعه زرندیه افزود: مسئولبن نظام باید به وعده هایی که میدهند جامه عمل بپوشانند و هرگز نباید وعده ای بدهند که از توان آنها خارج باشد. وچنانچه وعده از دادند ونتوانستند عنلی کنند شجاعت به خرج داده و از مردم عذرخواهی کنند.

 

حجه الاسلام ابراهیمی در پایان گفت: مسئولین هرکجا از توکل به خدا غافل شده و به غیر خدا توکل کردند متضرر شدند.
احمدجوانمرد رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی و دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان زرندیه هم در ابتدای این جلسه ضمن تشریح دستور جلسه، از ابین رفتن انگیزه در مسئولین و کارکنان دولت را یکی از عوامل فعالیت جدی و جهادی در بسیاری از بخش ها دانست.

 

وی استفاده از ظرفیت فضای مجازی، تقویت جبهه رسانه ای، انعکاس و برجسته سازی نقاط قوت موجود با تقویت روابط عمومی ادارات و اقدامات انقلابی، جهادی و قاطع را از راهکارهای احیاء و تقویت اعتماد و امید مردم به نظام دانست. 

 

تشکیل تیم خدمت در شهرستان و تقویت دفتر رسیدگی به شکایات فرمانداری مصوبات جلسه ۷۹ شورای فرهنگ عمومی شهرستان زرندیه بود.
۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۲۳:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید