اخبار

تکمیل و بهره برداری از مجتمع فرهنگی و هنری کمیجان مطالبه بحق اصحاب فرهنگ و هنر است

تکمیل و بهره برداری از مجتمع فرهنگی و هنری کمیجان مطالبه بحق اصحاب فرهنگ و هنر است
احمدی گفت: تکمیل و بهره برداری از مجتمع فرهنگی و هنری کمیجان انتظار و مطالبه بحق اصحاب فرهنگ و هنر این منطقه محروم و کم برخوردار است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، در جلسه ای با حضور  رحیمی نماینده و بازرس ویژه دکتر آصفری نماینده مردم اراک ، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی و احمدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کمیجان، روند پیشرفت مجتمع فرهنگی و  عدم وجود زیرساخت های حداقلی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

در این نشست حسین احمدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن اعلام مشکلات و کاستی های حوزه فرهنگ و هنر ، به کمبود بودجه فرهنگی و عدم زیرساخت های حداقلی حوزه فرهنگ و هنر در شهرستان اشاره داشت و توجه ویژه به این مقولات را در شهرستان ضروری دانست.

وی افزود: تکمیل و بهره برداری از مجتمع فرهنگی و هنری کمیجان انتظار و مطالبه بحق اصحاب فرهنگ و هنر این منطقه محروم و کم برخوردار است که می طلبد مسئولین استان و شهرستان به این موضوع اهمیت بیشتری بدهند.

در این جلسه که روند پیشرفت و نحوه توزیع اعتبارات و تخصیص به مجتمع فرهنگی و هنری کمیجان بحث و بررسی شد، مقرر گردید با پیگیری نمایندگان محترم اراک ، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی و فرماندار محترم کمیجان درجهت تخصیص اعتبارات و تکمیل مجتمع فرهنگی و هنری کمیجان در شورای برنامه ریزی استان و شهرستان اهتمام ویژه ای را داشته باشند.

در حاشیه این جلسه ازمجتمع فرهنگی و هنری کمیجان نیز بازدید میدانی صورت پذیرفت.

شایان ذکر است ساخت مجتمع فرهنگی و هنری کمیجان به مساحت کل عرصه 4277 متر مربع و زیر بنای 1530 متر مربع از سال 1386 آغاز گردیده و در حال حاضر 90 درصد پیشرفت کار داشته که متاسفانه دستخوش دولت ها و تغییرات قرار گرفته است امید داریم مورد توجه جدی دولت جدید قرار بگیرد و موجب انگیزه و ترغیب بیش از پیش اصحاب فرهنگ و هنر این خطه از سرزمین اسلامی گردد.

۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۷:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید