اخبار

بیانیه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی جهت حضور حداکثری در انتخابات

بیانیه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی جهت حضور حداکثری در انتخابات
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی جهت حضور حداکثری مردم در انتخابات بیانیه ای صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، در بیانیه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی جهت حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا‌ آمده است: 
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
انتخابات، مظهر مشارکت مردم در تعیین سرنوشت خویش و نماد مردم‌سالاری دینی در نظام جمهوری اسلامی ایران است.
انتخابات همزاد انقلاب بزرگ مردم ایران علیه نظام استبدادی بوده و ثمره خون هزاران شهید و جان باخته در راه تحقق آرمان های اصیل بشری از جمله استقلال، آزادی، عدالت و پیشرفت بوده است.
ملت بزرگ ایران در راه دستیابی به این ارزش ها در بیش از یک قرن اخیر بهای گزافی پرداخته و هیچگاه تسلیم خواست های دشمنان و بدخواهان این مرز و بوم نشده است.
 راه اصیل مردم‌سالاری دینی و پیشرفت و تعالی ایران اسلامی هرگز متوقف نمی شود و انتخابات و صندوق رأی مأمن ایرانیان و نقطه پیوند دلسوزان این وطن است.
خوشبختانه در طول سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی، رأی و نظر مردم همواره تعیین کننده سیاست ها و راهبردهای کشور عزیزمان بوده و در هیچ مقطعی انتخابات متوقف نشده است.
اکنون در آستانه سده نو و ورود به قرن جدید، خدای بزرگ را شاکریم که در آغازین سال های گام دوم انقلاب اسلامی شجره طیبه نظام مردم سالار جمهوری اسلامی ایران که با خون پاک بهترین فرزندان این ملت پرورش و رشد یافته است، آماده جهش و نیل به سعادت و سرافرازی مردمان سختکوش، صبور و رنج کشیده این سرزمین هستیم.
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی ، همراه با مردم غیور استان، آحاد مردم عزیز استان را به شرکت پرشور و حماسی در سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری دعوت می کند و از گروه های مرجع به ویژه نخبگان دینی و دانشگاهی و اصحاب فرهیخته فرهنگ، هنر و رسانه درخواست می کند برای ترغیب مردم عزیزمان به حضور شکوهمند در پای صندوق های رأی در روز جمعه 28 خرداد 1400 از هیچ تلاشی دریغ نکنند.
به یاری خداوند متعال و تحت عنایات حضرت ولی عصر (عج) و هدایت های رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله العضمی امام خامنه ای (مدظله العالی) و به کوری چشم دشمنان ، حضور ملت بزرگ ایران در انتخابات منسجم و با شکوه خواهد بود و مسیر پیشرفت و توسعه کشورعزیزمان روشن تر از هر زمان رقم خواهد خورد.
 ان شاءالله
۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ۲۱:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید