اخبار

جلسه هماهنگی اصحاب رسانه و مدیران شبکه های اجتماعی در زرندیه برگزار شد

جلسه هماهنگی اصحاب رسانه و مدیران شبکه های اجتماعی در زرندیه برگزار شد
جلسه هماهنگی اصحاب رسانه و مدیران شبکه های اجتماعی با موضوع انتخابات در زرندیه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان مرکزی، جلسه هماهنگی اصحاب رسانه و مدیران شبکه های اجتماعی با موضوع انتخابات و حضور حداکثری مردم صبح روز چهارشنبه نوزدهم خردادماه در محل سالن جلسات این اداره برگزار شد.
احمد جوانمرد رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان زرندیه در این جلسه گفت: بزرگترین رویداد سیاسی، اجتماعی سال ۱۴۰۰ قطعا انتخابات پیش رو می باشد و مردم متدین و هوشیار ایران اسلامی می بایست مثل ادوار گذشته با حضور خود در پای صندوقهای رای مشتی محکم بر دهان دشمنان و یاوه گویان بزنند.
 
جوانمرد ادامه داد: هر رای که داخل صندوق انداخته می شود به معنای یک آری به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تیری است که بر قلب دشمنان و معاندان فرو می رود.
 
 رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان زرندیه در ادامه افزود: حضور حداکثری و آگاهانه مردم در انتخابات مصداق بارز پیروی از خط امام، لبیک به رهبری و تجدید میثاق با شهیدان است. جوانمرد در پایان آگاه سازی عمومی، اعتماد سازی و رضایتمندی مردم را از راهکارهای عملی حضور حداکثری مردم در پای صندوقهای رای عنوان کرد.
 
 وی از مدیران گروه ها و کانالهای شبکه های اجتماعی خواست تا با نزدیک شدن به زمان تبلیغات انتخاباتی مراقب باشند ابزار دست افراد منفعت طلب قرار نگیرند. جوانمرد تاکید داشت مدیران‌ گروها بر عدم هتک‌حرمت، تخریب و اهانت به فرد یا افراد پرهیز نمایند.

 

شایان ذکر است علاوه بر نمایندگان فرمانداری، سپاه و نیروی انتظامی، برخی از مدیران گروهها و شبکه های اجتماعی هم در این جلسه به بیان‌ نقطه نظرات خویش پرداختند
۱۹ خرداد ۱۴۰۰ ۱۳:۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید