اخبار

دیدار رئیس ارشاد زرندیه با رئیس آموزش وپرورش

دیدار رئیس ارشاد زرندیه با رئیس آموزش وپرورش
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زرندیه با رئیس آموزش وپرورش این شهرستان دیدار و گفتگو‌کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان مرکزی، احمد جوانمرد رئیس این اداره به همراه رجبی رئیس جمعیت هلال احمر  امروز دوازدهم اردیبهشت بمناسبت سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری و روز معلم در دفتر محمدرضا فرهمند مدیر آموزش و پرورش شهرستان زرندیه حضور یافته و ضمن تبریک و گرامیداشت این روز از زحمات و تلاشهای وی و همکارانش در اداره آموزش و پرورش تقدیر و تشکر نمودند.
 
جوانمرد در این دیدار گفت معلمی شغلی بسیار مهم، سخت و موثر در سطح جامعه است که سهم بسیار زیادی در شکل گیری آینده آن جامعه دارد.
وی با اشاره به اهمیت پرورش در کنار آموزش، بر ضرورت پرداختن به این مهم در مدارس و آموزشگاهها تاکید نموده و افزود: شرایط موجود و نحوه آموزش فعلی که بیشتر بصورت مجازی پیش می رود دارای نقصانهایی است که تبعات آن در آینده مشهود خواهد بود و این موضوع قطعا نگرانی هایی را در متولیان امر بوجود آورده است.
 
محمدرضا فرهمند مدیر آموزش و‌پرورش شهرستان زرندیه هم با تقدیر از حضور مسئولین شهرستان در این اداره، این حرکت را نشان از اهمیت موضوع آموزش و پرورش برای همه مسئولین عنوان کرده وابراز امیدواری کرد پرسنل خدوم این اداره بتوانند با عملکرد صحیح و کارشناسانه خویش موجبات رشد و تعالی جامعه را فراهم‌ آورند.
۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۲۲:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید