اخبار

نشست صمیمی اصحاب رسانه با امام جمعه ساوه

نشست صمیمی اصحاب رسانه با امام جمعه ساوه
نشست صمیمی اصحاب رسانه با امام جمعه ساوه به منظور ارائه تدابیر و راهکارهای افزایش انگیزه مشارکت و حضور حداکثری مردم در انتخابات ۱۴۰۰برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، حسین محمودی فر رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ساوه از نشست صمیمی اصحاب رسانه  با امام جمعه ساوه خبرداد و بیان داشت: این نشست به منظور ارائه تدابیر و راهکارهای افزایش انگیزه مشارکت و حضور حداکثری مردم در انتخابات 1400 در روز یکشنبه پنجم اردیبهشت۱۴۰۰  ساعت ۱۸:۳۰در محل دفتر امام جمعه ساوه برگزار شد. 
امام جمعه ساوه در این نشست بیان داشت : برگزاری انتخابات پرشور در حراست از آرمان‌های نظام اسلامی نقش بسزایی دارد و مردم می‌توانند با حضور و انتخاب آگاهانه، نامحرمان و نااهلان را از انقلاب دور کنند.
حجت‌الاسلام والمسلمین «سیدابراهیم حسینی»  افزود: کشور در آستانه مباحث بسیار مهمی قرار دارد و همه ما باید به عنوان یک مسلمان در راستای عمل به تکلیف دینی و ملی ایفای نقش کنیم.
وی بیان کرد: اصحاب رسانه باید در راستای رفع مشکلات و به عنوان تریبون مردم در صحنه حضور داشته باشند.
امام جمعه ساوه تصریح کرد: ۲ اتفاق مهم مذاکرات وین و انتخابات در حال وقوع است که باید برنامه‌ریزی اساسی اذهان عمومی را برای این رخدادها تنویر کنیم.
حسینی عنوان کرد: در مباحث انتخاباتی اصل نظام نباید زیر سوال برود و لازم است بدانیم که دوگانه اصولگرا و اصلاح طلب دیگر جواب نمی دهد و در این شرایط واقع بینی نیاز ضروری کشور است.
وی با اشاره به ضرورت جریان‌سازی رسانه‌ها در راستای برگزاری انتخابات آگاهانه، گفت: مسئولان باید فراجناحی عمل کنند به طوری که مقام معظم رهبری نیز با صراحت اعلام کردند که شورای نگهبان باید قاطع عمل کند و افراد فاقد صلاحیت از هر جناح و حزبی، حذف شوند.
به گفته امام جمعه ساوه، مصلحت امروز نظام جمهوری اسلامی جلب اعتماد مردم است اما ناکارآمدی برخی مسئولان سبب بروز ناامیدی در جامعه شده است.
حسینی گفت: افکار عمومی و مردم با حفظ عقاید حزبی باید برای تثبیت استقلال و نظام و همچنین تعالی انقلاب تلاش کنند.
در این نشست خبرنگاران ساوجی نیز دیدگاه ها و پیشنهادات خود در زمینه برگزاری انتخابات با مشارکت حداکثری مردم را مطرح کردند
۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید