اخبار

انجمن‌ شعر استان مرکزی با عصر حافظانه به استقبال روز پدر رفت

انجمن‌ شعر استان مرکزی با عصر حافظانه به استقبال روز پدر رفت
به مناسبت فرا رسیدن میلاد با سعادت حضرت علی(ع) مراسم عصر حافظانه ی انجمن حافظ دوستان مرکزی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی،  برنامه ی عصر حافظانه ی انجمن حافظ دوستان مرکزی به مناسبت فرا رسیدن میلاد با سعادت حضرت علی(ع)  و روز پدر در سوم اسفند ماه ۹۹ برگزار شد.
 
 
"رواق منظر چشم من آشیانه توست 
کرم نما و فرود آ که خانه خانه توست  "
 
 
 
با لطف و عنایت خداوند متعال، انجمن حافظ‌دوستان مرکزی با همکاری ادارهٔ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، عصر یکشنبه سوم اسفند  ماه، در سالن فخرالدین عراقی مراسم شعر خوانی ، نقالی ، حافظ خوانی به همراه موسیقی را برگزار نمود. در این برنامه که با استقبال بسیار خوب اعضا و با رعایت کامل پروتکلهای و فاصله گذاری  انجام شد ، تعدادی از اهالی هنر واعضای انجمن  حضور یافته و با شعرخوانی، نقالی، اجرای موسیقی و تفأل به دیوان حضرت حافظ به پیشواز میلاد با سعادت حضرت علی و روز پدر  رفتند.
برنامه با عرض خیرمقدم و شعرخوانی مدیر انجمن حافظ‌دوستان مرکزی، سرکار خانم صابری‌نسب آغاز شد .
شعرخوانی شعرای مطرح شهر اراک (آقایان بیات،  کاکاوند، علمدار ، نعمتی ، عبدالحسینی و  خانم‌ها ملیحه اکبری ، نسایی ، رّشانی ، فاطمه زینلی   )، نقالی توسط خانم آتنا بیات، حافظ‌خوانی خردسالان عزیز، پریا حسنی و اجرای موسیقی توسط جناب آقای میلاد موسوی از مهم‌ترین بخش‌های این برنامه بود. 
در انتها، مجری برنامه، آقای رضا گودرزی با تفأل به دیوان حضرت لسان‌الغیب و توضیح و شرحی مختصر در مورد غزل حافظ پایان این مراسم را اعلام نمود.
 
 
۵ اسفند ۱۳۹۹ ۰۰:۳۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید