اخبار

انسان بی نهایت و حرفی برای گفتن در ساوه رونمایی شد

انسان بی نهایت و حرفی برای گفتن  در ساوه رونمایی شد
دو‌کتاب انسان بی نهایت و حرفی برای گفتن در شهرستان ساوه رونمایی شد.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و‌ارشاد اسلامی استان مرکزی، حسین محمودی فر رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ساوه آئین رونمایی از کتاب خبرداد و بیان داشت: در این آیین از دو عنوان کتاب انسان بی نهایت و حرفی برای گفتن  نوشته آقای محمد شایان مهر و خانم سمیرا نخعی با حضور عبدا... سالمی رئیس شورای اسلامی ساوه و یدا... مظهر،رئیس دفتر نماینده شهرستان های ساوه و زرندیه و جمعی از علاقه مندان به کتاب در مورخ 25/6/99 در محل سالن سلمان ساوجی رونمایی شد.
  در این آئین رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ساوه ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های محمد شایان مهر در برگزاری کارگاه های مختلف خانواده موفق،فن بیان سخنوری و انرژی مثبت ابراز داشت:  قلم ماندگارتر و تأثیرگذارتر و عمیق تر از هر ابزار دیگری برای پیام بری و پیام آوری است. از این رو می توان گفت بزرگترین و مهمترین فلسفه وجودی قلم، بیان و گسترش معارف اسلامی و توحیدی است.
   محمودی فراظهار داشت: نوشتن بهترین وسیله برای بیان افکار افراد است و با نوشتن رازها و اندیشه های درونی بروز و ظهور می نماید و هرآنچه در ذهن پیچیده انسان نقش بسته بیرون تراوش می کند.انسان آنچنان که با نوشتار می تواند منظور خود را به دیگران تفهیم کند، با زبان  نمی تواند.
  وی گفت: بی تردید پیشرفت های علمی،دینی و فکری جوامع پیشرفته کنونی مرهون کوشش و نگارش نویسندگان دیروز است و و اگر قلم و نوشتار در اختیار مقاصد دنیوی قراربگیرد آنگاه می توان خطر آفرین باشد و سبب تباهی ملت شود.
محمودی فر در ادامه تصریح کرد: یکی از عمده ترین و بهترین راه های افزایش اطلاعات عمومی مطالعه کتاب می باشد و اگربتوان مردم را با هرترتیبی که می شود به کتاب و کتابخوانی تشویق و ترغیب کرد و استعدادهایی که در جامعه می باشد شناسایی کرد می توان به توسعه و پیشرفت کشور و جامعه امیدوار بود.
 وی افزود: انسان ها برای ادامه زندگی خود به کتاب نیاز دارند زیرا انسان با کتاب جاودانه خواهد شد.
در این آیین محمد شایان مهر روان شناس و مؤلف کتاب انسان بی نهایت عنوان داشت: کتاب انسان بی نهایت کتابی است که روی باورهای افراد می تواند تأثیرگذار باشد در کتاب انسان بی نهایت ما عنوان کرده ایم که باورهای خود را تغییر دهید و در انتهای کتاب یاد آور شده ایم که هیچ تغییر بدون عمل اتفاق نمی افتد و هر انسان که می خواهد به سمت موفقیت و کمال حرکت کند باید این را بداند که ابتدا باید تفکر خود را تغییر دهد و سپس برای رسیدن به موفقیت بهای آن  بپردازد.
     وی افزود: کتاب انسان بی نهایت در شش فصل نوشته شده است.
همچنین در این آئین خانم سمیرا نخعی درخصوص کتاب حرفی برای گفتن اظهار داشت: این کتاب راجع به فن بیان و سخنوری نوشته شده است و در دو بخش کلی،بخش اول به چگونگی مدیریت ترس و استرس از سخنرانی اشاره می کند و بخش دوم چگونه آموزش دادن متفاوت و مؤثر اشاره دارد.
   در پایان این آئین با اهداء لوح و هدیه از دو مؤلف تقدیر گردید.

 

رسانه جدید
رسانه جدید

۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۱۲

نظرات بینندگان

مهسا محمودی
۱۳۹۹/۰۷/۰۶
0
0
0

به امید موفقیتهاتون استاد شایان‌مهر بزرگوار🙏🙏


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید