اخبار

اقدامات ارزنده استان مرکزی در دوران دفاع مقدس در دستور کار قرار گیرد

اقدامات ارزنده استان مرکزی در دوران دفاع مقدس در دستور کار قرار گیرد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: ابزار فرهنگ و هنر در اطلاع رسانی و تولید محتوای مرتبط با ایام چهل سالگی دفاع مقدس مورد توجه دستگاه‌های اجرایی قرار گیرد.
به گزارش روابط عمومی‌اداره کل فرهنگ‌و‌ارشاد اسلامی استان‌مرکزی، بهروز اکرمی روز سه شنبه در نشست شورای اطلاع رسانی استان مرکزی افزود: دبیرخانه شورای اطلاع رسانی برآیندی از عملکرد دستگاه‌های اجرایی در پوشش ایام هفته دفاع مقدس مد نظر داشته باشد.
وی ادامه داد: یکی دیگر از نکاتی که لازم است به آن توجه ویژه‌ای شود پاسخ به شبهات دفاع مقدس است که بیشتر در عرصه فضای مجازی به آن پرداخته شود.
معاون سیاسی استاندار مرکزی بیان کرد: اشکال مختلف اطلاع رسانی شامل خبر، گزارش، داده نما، ساخت کلیپ، گزارش‌های تصویری، موشن‌گرافی و اینفوگرافیک با محوریت اقدامات ارزنده استان مرکزی در دوران دفاع مقدس در دستور کار قرار گیرد.
اکرمی تصریح کرد: تبلیغات و فضاسازی های محیطی شهرها و روستاهای استان نیز باید به تناسب امکان سنجی مخاطبان برنامه ریزی شود تا حال و هوای دفاع مقدس در نقاط مختلف استان فراگیر شود.
مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی نیز در سخنانی گفت:تبیین نقش استان مرکزی در ۱۵۰ پروژه مهم، برگزاری میزگرد رسانه‌ای، ارائه کتب دفاع مقدس و کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی، نشست‌های تخصصی کتاب، حضور هر غرفه یک روای تخصصی و بیش از صدها برنامه فرهنگی دیگر از جمله اقدامات پیش بینی شده در نمایشگاه هفته دفاع مقدس است.
سرهنگ پاسدار غلامرضا کریمی خاطرنشان کرد: نمایشگاه‌های تخصصی دفاع مقدس به همت ستاد چهل سالگی استان که متشکل از دستگاه های اداری، کارگروه‌ها، اجلاسیه‌های کنگره شهدای استان، کمیته‌ها و بسیجیان است برپا می‌شود و بنا بر پیش بینی‌های انجام شده بیش از یک هزار نیروی متخصص فرهنگی که به برکت کنگره شهدای استان سازماندهی شده اند، در این نمایشگاه مشارکت خواهند داشت.
وی ادامه داد: ۱۸ عنوان برنامه ملی که در هفته دفاع مقدس نیازمند مشارکت همه دستگاه ها و بسیج مردمی است که با توجه به جایگاه و حساسیت استان مرکزی باید برنامه ریزی مناسبی پیش بینی شود که اداره کل حفظ آثار و ستاد چهل سالگی استان به میدان آمده اند.
در ادامه این نشست اعضای شورای اطلاع رسانی استان دیدگاه‌ها و برنامه‌های خود را در ایام هفته دفاع مقدس بیان کردند.
 
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ ۲۳:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید