اخبار

حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مرکزی در دفتر ماهنامه نسل ما

حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مرکزی در دفتر ماهنامه نسل ما
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی امروز ﴿۲۵ شهریور﴾ در محل دفتر ماهنامه استانی نسل ما حاضر شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، حجت الاسلام و المسلمین عباس دانشی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی روز سه شنبه بیست و پنجم شهریور ماه ۱۳۹۹ با حضور در محل دفتر ماهنامه استانی نسل ما از نزدیک در روند فعالیت‌های این ماهنامه قرار گرفت.
 وی در این بازدید با بیان اینکه با وجود رسانه‌های نوپدید هنوز نشریات کارایی خودشان را حفظ کرده اند گفت: باید تلاش کنیم که مطبوعات با کار حرفه ای و خلاقانه جذابیت خودشان را از دست ندهند. 
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی افزود: من از مشکلات و دغدغه های مطبوعات استان به خصوص در حوزه کاغذ و چاپ مطلع هستم و تمام تلاشم را به کار خواهم گرفت که در حد و توانی که وجود دارد از این مشکلات کاسته شود.
 دانشی ادامه داد: انتظار داریم که مطبوعات استان با شیوه های خلاقانه و نوآوری های خبری بتوانند در سطح استان مخاطبین خودشان را روز به روز افزایش دهند.
 وی ادامه داد: انتظار داریم که مطبوعات بعنوان زبان مردم رشد کمی و کیفی مسائل و برنامه‌های فرهنگی را را به عنوان مطالبه عمومی بطور جدی دنبال کنند. 
وی گفت: علی رغم وجود رشد رسانه های نوپدید اگر در نشریات و روزنامه ها کارهای خلاقانه و حرفه‌ای و  دنبال شود قطعاً مردم روزنامه و نشریات را بعنوان منبع خبری موثق بر رسانه های مجازی ترجیح خواهند داد. 
در این دیدار  خانم قهیه ای مدیر مسئول ماهنامه نسل ما و دست اندرکاران این ماهنامه به بیان مشکلات و دیدگاه های خود پرداختند.
 گفتنی است ماهنامه نسل ما بیش از یک سال است  که بدون وقفه در اراک چاپ می شود.
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ ۲۲:۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید