اخبار

بازبینی نمایش های ارسالی به جشنواره استانی تئاتر هنبو در دلیجان

بازبینی نمایش های ارسالی به جشنواره استانی تئاتر هنبو در دلیجان
نمایش های ارسالی به دومین جشنواره استانی تئاتر خیابانی هنبو در شهرستان دلیجان بازبینی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، آثار رسیده به دبیرخانه دومین جشنواره استانی تئاتر خیابانی هنبو با حضور داوران  استان مورد بازبینی قرار گرفت .

در انتهای این بازبینی ها دو نمایش خیابانی اشک های یک دایناسور به کارگردانی بهروز رحیمی و نمایش مجلس شادی به کارگردانی علی علیزاده به صورت نمادین در فضای باز مجتمع همای سعادت دلیجان با رعایت پروتکل های بهداشتی و با پخش از فضای مجازی اجرا گردید.

مهدی ذره، افق ایرجی، سید هادی رضوی، کار بازبینی و انتخاب نهایی آثار را بر عهده داشتند .

حمید صادقی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دلیجان  در حاشیه این بازبینی ها گفت : بیش از ۴۰ اثر بعد از فراخوان به دبیرخانه واصل گردید که از نظر کیفی سطح کارها از اولین جشنواره بسیار بالاتر بود. رئیس دومین جشنواره افزود : با توجه به وضعیت قرمزاستان از نظر شیوع بیماری کرونا و ممنوعیت اجرای تئاتر خیابانی  ،  متاسفانه گروهها امکان اجرای عمومی اولیه در شهرهای خود را نداشتند و به همین دلیل پس از بازبینی فنی توسط هیات محترم بازبین  و اعلام نتایج اولیه از نظر فنی  ، نتایج نهایی گروههای برتر پس از بازبینی مذهبی و سیاسی روز شنبه ۲۲ شهریور برای اطلاع عموم هنرمندان استان اعلام خواهد گردید.

صادقی افزود: طبق فراخوان جشنواره در صورتی در فضای حقیقی قابل اجرا خواهد بود که ستاد کرونای استان مجوز اجرای تئاتر خیابانی را مصوب نماید و در این زمینه دبیرخانه و گروههای نمایشی شرکت کننده ضوابط را پذیرفته اند.

۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید