اخبار

​برگزاری نشست هیات اندیشه ورز شهرستان آشتیان

​برگزاری نشست هیات اندیشه ورز شهرستان آشتیان
نشست هیات اندیشه ورز شهرستان آشتیان در محل این اداره با دستور کار آسیب شناسی فضای مجازی برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، نشست هیات اندیشه ورز شهرستان آشتیان در روز چهارشنبه هشتم مرداد ماه سال جاری با حضورتعدادی از فعالان عرصه های فرهنگی و اجتماعی شهرستان و حسین عسکری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آشتیان در محل این  اداره با دستور کار آسیب شناسی فضای مجازی برگزار گردید.
عسکری در این نشست گفت: گسترش استفاده از اینترنت و فضای مجازی در تعاملات روز مره منجر به ایجاد تغییر در زندگی افراد به ویژه قشر جوان شده است. جاذبه های این فضا منجر شده افراد ساعات زیادی از روز خود را در این فضا گذرانده و تعاملات در این فضا را جایگزین تعاملات با اعضای خانواده و همسالان خود کنندکه اگراین موضوع کنترل وساماندهی نشود صدمات جبران ناپذیری را به رشد اجتماعی افراد خواهد زد.
ایشان در ادامه آسیب شناسی فضای مجازی را امری ضروری دانستند و گفتند با رفع آسیب های موجود می توان این فضا را به یک فرصت مناسب برای رشد و تعالی فرهنگ کشور تبدیل کرد.
شایان ذکر است اعضای هیات اندیشه ورز شهرستان هم در این نشست به آسیب های موجود در فضای مجازی و نیز تهدیدات آن اشاره وبعد از بحث وتبادل نظر ،راهکار های مناسبی را جهت مقابله با این آسیب ها ارائه نمودند.
۹ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید