اخبار

رشد کمی و کیفی برنامه ها هدف فرهنگ و ارشاداسلامی استان مرکزی در سال ۱۳۹۹ است

رشد کمی و کیفی برنامه ها هدف فرهنگ و ارشاداسلامی استان مرکزی در سال ۱۳۹۹ است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی گفت: هدف ما در سال ۱۳۹۹ رشد برنامه های فرهنگی هنری هم به لحاظ کمی و هم به لحاظ کیفی است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، حجت الاسلام عباس دانشی روز دوشنبه ۹ خردادماه در اولین جلسه شورای مدیران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی و ادارات تابعه در اراک گفت: رشد کمی و کیفی برنامه ها در سال ۱۳۹۹ هدف ماست.
 وی با اشاره به عملکرد اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی و ادارات تابعه در سال ۱۳۹۸ گفت: علیرغم همه محدودیت های مالی در سال ۱۳۹۸ به همت همه همکاران برنامه های بسیار خوبی در سطح استان برگزار شده است که جا دارد از همه مدیران، کارشناسان و همکاران  تشکر نمایم.
 وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا گفت: در اواخر سال ۱۳۹۸ با شروع ویروس منحوس کرونا محدودیت هایی به وجود آمد که ما نتوانستیم آنطور که انتظار داشتیم برنامه های خودمان رو اجرا کنیم. 
دانشی افزود: علیرغم همه محدودیت ها با تلاش همه همکاران برنامه‌های بسیار خوب و متنوعی در سطح استان رعایت همه پروتکل های بهداشتی و استفاده از فضای مجازی انجام شد.
وی در ادامه به جایگاه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اشاره کرد و گفت: با تلاش همه همکاران در سطح استان امروز جایگاه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی نسبت به گذشته ارتقاء بسیار خوبی داشته است که این ارتقاء مرهون همراهی و تلاش تک تک همکاران در سطح استان است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی در ادامه به برنامه های این اداره کل در سال جاری اشاره کرد و گفت:  هدف ما در سال ۱۳۹۹ رشد کمی و کیفی برنامه‌هاست و انتظار داریم که همه همکاران در سطح استان با به کارگیری همه ظرفیت های موجود برای تحقق این مهم تلاش کنند. 
وی با اشاره به برنامه های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال ۱۳۹۹ اظهارکرد:  برنامه های بسیار متنوع و تاثیر گذاری فرهنگی هنری پیش بینی کرده ایم که باید مدیران و همکاران در سطح استان با همفکری، همراهی  و هم افزایی برای تحقق برنامه ها تلاش کنند. 
دانشی افزود: ما امیدواریم که ویروس منحوس کرونا به زودی در کشور ما ریشه کن بشود و ما بتوانیم فعالیت های خودمان را آن  طور که باید و شاید است انجام دهیم.
وی ادامه داد: اگر این شرایط تغییر نکند و محدودیت ها همچنان ادامه داشته باشد ما برای شرایط نیز آماده ایم و برنامه های پیش بینی شده را با رعایت پروتکل های بهداشت و استفاده از فضای مجازی انجام خواهیم داد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: وجود اصحاب  فرهنگ و هنر و  انجمن های فرهنگی هنری و سایر مجموعه های تحت پوش ظرفیت بسیار خوبی است که باید با برنامه‌ریزی دقیق و به میدان آوردن همه ظرفیت‌ها جایگاه استان را به لحاظ فرهنگی و هنری بالا ببریم و استان را در طراز استانهای برتر قرار دهیم.
 در ادامه معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی نیز ضمن اشاره به عملکرد حوزه کاری خود در سال ۱۳۹۸ برنامه‌های حیطه کاری خود در اسال جاری را برای مدیران ستادی و شهرستانی تشریح نمودند.
 مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان نیز با ارائه گزارشی از عملکرد دبیرخانه کانون فرهنگی مساجد استان در سال ۱۳۹۸  برنامه های این دبیرخانه را با توجه به شیوع ویروس کرونا در سال ۱۳۹۹  تشریح نمود.
در ادامه روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های تابعه نیز ضمن بیان گزارشی از عملکرد خود در سال ۱۳۹۸ و موانع و مشکلات در اجرای فعالیت ها، نقطه نظرات و  پیشنهادهای خود در رابطه با برنامه های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی در سال ۱۳۹۹ارائه نمودند.
۱۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید