اخبار

مسابقه « نغمه های علوی» در مساجد استان مرکزی برگزار می شود

مسابقه « نغمه های علوی» در مساجد استان مرکزی برگزار می شود
حجت الاسلام ذوالفقاری از برگزاری مسابقه غیرحضوری با عنوان« نغمه های علوی» به همت ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی خبر داد.
حجت الاسلام «مصطفی ذوالفقاری» از برگزاری مسابقه غیرحضوری با عنوان« نغمه های علوی» خبر داد و به خبرنگار خبرگزاری شبستان در اراک، گفت: این مسابقه به مناسبت دهه امامت و ولایت از 10 تیر ماه تا 10 مرداد ماه سال جاری در استان مرکزی برگزار می شود.
مدیرستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی افزود: این مسابقه بین کودکان زیر 7 سال است که در آن کودکان علاقمند می توانند در ویدئوهای 2 الی 3 دقیقه ای شعر، دکلمه، حدیث و یا متنی در وصف حضرت علی(ع) بخوانند و به پیام رسان های ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان ارسال کنند.
وی ادامه داد: پوشش مناسب، بیان زیبا، حفظ بودن اشعار و متن، اجرای زیبا و کیفیت تصویر امتیازاتی است که برای این مسابقه در نظر گرفته شده است.
این مقام مسئول با بیان اینکه از هر 20 اثر ارسالی،3 اثر برگزیده مورد تقدیر قرار می گیرد، اظهار کرد: از برگزیدگان در جشنی که در روز عید سعید غدیر خم برگزار می شود، تقدیر خواهد شد.
حجت الاسلام ذوالفقاری افزود: بر اساس برنامه‌ریزی انجام‌شده با در نظر گرفتن شرایط موجود در جامعه متاثر از کرونا، ویژه برنامه هایی طی دهه ولایت در مناطق مختلف شهری و روستایی استان مرکزی برگزار می‌شود.
وی به محورهای برنامه‌های دهه ولایت و امامت در کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی اشاره کرد و گفت: معرفی و تبیین فلسفه غدیر، تبیین فرهنگ علوی و ترویج زیارت غدیریه از محورهای مهم این برنامه‌ها است.
۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید