اخبار

سرکشی از کانون ها در تقویت روحیه اهالی مسجد موثر است

سرکشی از کانون ها در تقویت روحیه اهالی مسجد موثر است
حجت الاسلام ذوالفقاری گفت: سرکشی ها به خصوص در این ایام در تقویت روحیه اهالی مسجد مخصوصا مسئولین و دست اندرکاران کانون ها موثر است.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی،  حجت الاسلام« مصطفی ذوالفقاری» روز گذشته(۶تیر) در دیدار با حجت الاسلام رسول دادخواه امام جمعه شهر نوبران و بازدید از کانون های فرهنگی هنری شهر غرق آباد و روستای مرق گفت: سرکشی ها به خصوص در این ایام در تقویت روحیه اهالی مسجد مخصوصا مسئولین و دست اندرکاران کانون ها موثر است.
مدیرستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی افزود: اوقات فراغت تابستان، فرصت بسیار خوبی است تا نوجوانان و جوانان را به کانون و مسجد جذب کنیم.
وی ادامه داد: امسال به دلیل شرایط کرونا برنامه های بزرگداشت دهه کرامت به نحوی برگزار شد که با رعایت پروتکل های بهداشتی در همه اقشار و به ویژه در مساجد و اعضای کانون توانستند در ترویج فرهنگ رضوی بکوشند.
این مقام مسئول با بیان اینکه معتقدیم که معرفی اهل بیت به ویژه امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) به اعضای کانون موجب معرفت افزایی جامعه خواهد شد تصریح کرد: دشمن می خواهد اصالت های دینی را از ما بگیرد اما به دلیل اینکه دارای اصالت فرهنگی هستیم تاکنون در این زمینه موفق نبوده است.
بررسی مشکلات کانون های منطقه و ارائه پیشنهادات و برنامه های فرهنگی از موارد این سفر بود.

به دختران و نوجوانان پسر حاضر در مسجد جوایزی اهداشد.
لازم به ذکر است، حجت الاسلام ذوالفقاری در این سفر یکروزه در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) شهر غرق آباد ساوه نیز حضور یافت و از مربیان کلاس های اوقات فراغت تایستان 99 تقدیرکردند.

۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید