اخبار

تسهیلگران جام باشگاه های کتابخوانی در زرندیه تقدیر شدند

تسهیلگران جام باشگاه های کتابخوانی در زرندیه تقدیر شدند
تسهیلگران جام باشگاههای کتابخوانی در شهرستان زرندیه طی مراسمی تقدیر شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان زرندیه طی مراسمی از تسهیلگران جام باشگاههای کتابخوانی در این شهرستان با حضور امام جمعه، خادمین حرم رضوی، رئیس اداره فرهنگ وارشاداسلامی، فرمانده سپاه و سایر مسئولین با اهداء لوح، هدایا و تبرکی حرم مطهر امام رضا(ع) تقدیر بعمل آمد.
حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه زرندیه در این مراسم گفت: بزرگان دین از جمله پیامبر مکرم اسلام و ائمه بزرگوار همواره به افزایش دانش و آگاهی بالاخص با مطالعه تاکید داشته اند. ایشان ضمن تقدیر وتشکر از تمامی عزیرانی که در این راستا زحمت می کشند افزود: هر به شیرینی و حلاوت انس با کتاب و مطالعه پی ببرد قطعا هیچگاه از دوستی با کتاب دست برنخواهد داشت.
احمد جوانمرد رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی هم در ابتدای این مراسم با ارائه گزارشی از روند ثبت باشگاههای کتابخوانی و نحوه اجرای جام باشگاههای کتابخوانی در کشور گفت: ۱۶ باشگاه کتابخوانی در شهرستان به ثبت رسیده است که بیشترین باشگاه ثبت شده در سطح استان به شمار میرود.

وی با ابراز خرسندی از وضعیت ترویج فرهنگ کتابخوانی در شهرستان ابراز امیدواری کرد با ریشه کن شدن ویروس کرونا بتوان فعالیتهای مفید و موثری را در این زمینه برنامه ریزی نمود.

۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید