اخبار

اهمیت فضای مجازی برای فعالیت های فرهنگی در شرایط موجود بیشتر به چشم می آید

اهمیت فضای مجازی برای فعالیت های فرهنگی در شرایط موجود بیشتر به چشم می آید
حجت الاسلام ابراهیمی گفت: اهمیت استفاده از فضای مجازی برای فعالیت های فرهنگی در شرایط کرونایی بیش از پیش به چشم می آید .
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، حجت الاسلام «حسین ابراهیمی» امروز( پنجشنبه 5 تیر) در اولین جلسه هماهنگی ارکان مساجد شهرستان زرندیه در محل دفتر امام جمعه شهرستان برگزار شد، ضمن تبریک دهه کرامت و گرامیداشت روز بزرگداشت امامزادگان گفت: بیشتر امامزادگان پس از حضور امام رضا(ع) به ایران سفر کرده و به تبلیغ مذهب تشیبع پرداختند و بسیاری ازاین بزرگواران درهمین راه به شهادت هم رسیدند.
امام جمعه شهرستان زرندیه در ادامه بر ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی در برگزاری نمازهای جماعت و جمعه تاکید و اظهار کرد: با توجه به شرایط پیش آمده، اهمیت استفاده از فضای مجازی برای فعالیت های فرهنگی به چشم می آید و همه ارکان مساجد از امام جماعت مسجد گرفته تا هیات امناء و کانون فرهنگی هنری و پایگاه بسیج می بایست برای پیشبرد اهداف خود از این ظرفیت استفاده بهینه کنند.
احمد جوانمرد هم در این جلسه گفت: استفاده از پتانسیل جوانان در مساجد می تواند باعث رونق هرچه بیشتر مساجد شود.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زرندیه از نقش بسیار مهم وارزشمند امامان جماعات مساجد یاد کرد و  ادامه داد: حضور یک جوان در هیات امناء مسجد موجب پویایی آن مسجد است.

وی افزود: مساجدی که با مدیریت امام جماعت مسجد اداره می شوند بسیار موفق تر عملکرده اند و همه شاهد توفیقات همه جانبه این مساجد در پیشبرد اهداف فرهنگی به ویژه فرهنگ دینی بوده و هستیم.
۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید