اخبار

برگزیدگان قطره ای از اقیانوس در کمیجان تقدیر شدند

برگزیدگان قطره ای از اقیانوس در کمیجان تقدیر شدند
از برگزیدگان مرحله اول مسابقه تفسیر قرآن کریم ( قطره ای از اقیانوس ) در کمیجان تقدیر شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، مسابقه تفسیر قرآن کریم ( قطره ای از اقیانوس ) به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کمیجان در راستای ترغیب و تشویق عموم مردم بویژه نوجوانان و جوانان با مفاهیم و فرهنگ غنی قرآن، توسعه و ترویج و احیاء بصیرت در سایه الطاف الهی فرهنگ قرآنی برگزار شد.
مراسم تقدیر از برگزیدگان روزانه (مرحله اول، ده روز ده نفر ) با حضور حجت الااسلام دکتر مقدسی پور امام جمعه کمیجان، احمدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کمیجان و جمعی از خادمان قرآنی برگزارشد.
از برگزیدگان مسابقه تفسیرقرآن کریم با لوح تقدیر، کتاب نفیس و کارت هدیه 500 هزار ریالی تقدیر به عمل آمد در ضمن از بین کلیه شرکت کنندگان به یک نفر نیز در هر مرحله به قید قرعه کارت هدیه و کتاب نفیس اهداء می شود.
با توجه به شرایط کنونی کشور و عدم فیض بردن از محضر قرآن کریم به صورت حضوری و برگزاری مراسم تلاوت نور و تفسیر قرآن کریم همچون سنوات گذشته در کمیجان ، مسابقه تفسیر قران کریم با حضور اساتید و قاریان برجسته قرانی به صورت مجازی با ایجاد نرم افزار رباط در بسترشبکه های اجتماعی در حال برگزاری است که به حمد الله با استقبال خوب عموم مردم روبرو شده است. علاقه مندان جهت شرکت و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به کانال های زیر مراجعه کنند.
 
تلاوت نور در پیام رسان تلگرام:
ID: T.me/TelavatKomijan
 
کانال تلاوت نور در پیام رسان ایتا:
ID: Eitaa.com/TelavatKomijan
 
کانال تلاوت نور در پیام رسان بله:
ID: Ble.ir/TelavatKomijan
 
  
 
 
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید