اخبار

طرح قرآنی«خانه های نورانی» در استان مرکزی اجرا می شود

طرح قرآنی«خانه های نورانی» در استان مرکزی اجرا می شود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی گفت: طرح قرآنی "خانه های نورانی" با به کارگیری ظرفیت های مؤسسات تخصصی فرهنگی، هنری و رسانه ای حوزه قران و عترت اجرا می شود.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، حجت‌الاسلام عباس دانشی گفت: در شرایط کنونی کشور که برنامه ها و فعالیت های فرهنگی و قرآنی نهادهای دولتی و مردمی مانند سایر حوزه ها تحت تأثیر شیوع بیماری کرونا قرار گرفته است و به ناچار محدودیت هایی به دلیل لزوم رعایت مسائل بهداشتی و حفظ سلامت آحاد جامعه به وجود آمده  معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نظر دارد طرح قرآنی "خانه های نورانی" را با به کارگیری ظرفیت های مؤسسات تخصصی فرهنگی، هنری و رسانه ای حوزه قران و عترت اجرا کند.
 
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی افزود: تقویت انس آحاد جامعه با آموزه های قرآن و عترت با استفاده از ظرفیت های فضای مجازی، غنی سازی معنویِ اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در دوره کنونی، تقویت حضور مؤثر فعالان حوزه قرآن و عترت در فضای مجازی از اهداف این طرح است.
وی پاسخ به شبهات روزآمد و جدید در حوزه اعتقادات و معارف دینی، معرفی فعالیت ها, تولیدات و آثار ممتاز قرآنی مؤسسات و مراکز قرآنی در فضای مجازی جهت استفاده بهینه عموم مردم و اطلاع رسانی صحیح و به موقع در خصوص مسایل و رویدادهای حوزه فعالیت های قرآن و عترت در شرایط کنونی را از دیگر اهداف این طرح دانست.
 
وی با بیان اینکه جزئیات بیشتر طرح "خانه های نورانی" به زودی اطلاع رسانی خواهد شد،  ادامه داد: اطلاعات بیشتر این طرح در پیام رسان های بله و اینستا درج خواهد شد.
 
 
۳ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید