اخبار

جمعیت مشتاقی که خستگی از تن به در کرد

جمعیت مشتاقی که خستگی از تن به در کرد
دبیر جشنوار فیلم فجر استان مرکزی گفت: این استقبال بی نظیر مردم اراک از فیلم های فجر امسال و ازدحام جمعیت در سالن و شور و شوق به طوری بود که خستگی را از تن ما می کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، رحمت اله کرمی دبیر جشنوار فیلم فجر استان مرکزی گفت: همزمان با سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر شاهد برگزاری چهارمین  جشنواره فیلم فجر در استان مرکزی در شهرستان اراک  بودیم.
وی افزود: این برنامه از روز پانزدهم  لغایت  بیست و یکم بهمن ماه از قرار هر  روز چهار سانس در صبح و بعد از ظهر درمجتمع سینمایی ستارگان اراک برگزارشد.
کرمی ادامه داد: قطار فیلم های جشنواره فجر استان مرکزی از سه شنبه پانزدهم بهمن ماه  با فیلم قطار آن شب به کارگردانی حمیدرضا قطبی ویژه کودکان و نوجوانان  به حرکت درآمدو با اکران ۱۵ فیلم  اولی  و  ۵ فیلم  برای کودکان و نوجوانان  در مجموع 8ا فیلم ادامه یافت و در پایان نیز با فیلم خروج به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا، با موفقیت به ایستگاه آخر رسید.
وی اظهار کرد: از ویژگی های این جشنواره می توانیم به نکات زیر اشاره کنیم: از زمره جشنواره‌هایی بود که از استقبال بسیار خوب و چشمگیری وکم نظیری برخوردار بود به طوریکه برخی از سانسها گنجایش سالن سینما کفاف این تعداد مردم را نداشت.
دبیر جشنوار فیلم فجر استان مرکزی گفت: این استقبال بی نظیر مردم اراک از فیلم های فجر امسال و ازدحام جمعیت در سالن و شور و شوق به طوری بود که خستگی را از تن ما می کرد.
کرمی تصریح کرد: از ویژگی های دیگر این جشنواره نظم در اجراها بود به طوری که امثال ما خوشبختانه در گرفتن KDM و پخش فیلم هیچ گونه مشکلی نداشتیم و با رضایت مردمی همراه بود این امر باعث این شد که ما انگیزه پیدا کنیم که برای مردم فهیم و هنر دوستان استان مرکزی جشنواره ها وفیلم‌های بهتر و جذاب تری داشته باشیم.  
دبیر جشنوار فیلم فجر استان مرکزی افزود:از دیگر ویژگی‌های این جشنواره که در واقع از رسالتهای این گونه جشنواره ها  است حضور اصحاب فرهنگ وهنر بود وایجاد انگیزه برای فیلمسازان وفیلمنامه نویسان شد حضور نهاد وگروههای مختلف وکودکان ونوجوانان دراین جشنواره بطوری بود که از ازدحام جمعیت مجبور به اضافه کردن صندلی در سالن شدیم وحتی برخی را از ورودشان جلوگیری کنیم.
وی در پایان خاطرنشان کرد: از همه عزیزان از مدیرکل تا دیگر دست اندرکاران به ویژه همکاران ستاد جشنواره و سینمای کشور بطورجد وبا اهتمام تمام برای اجرای این جشنواره تلاش کردند جای تقدیر دارد همچنین حضور پر رنگ اصحاب رسانه و روابط عمومی در انعکاس اخبار این رویداد مهم از ویژگیهای برجسته این جشنواره بود.
۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید