اخبار

مراسم جشن انقلاب در نوبران برگزار شد

مراسم جشن انقلاب در نوبران برگزار شد
مراسم جشن انقلاب ای در روز دوشنبه 21 بهمن در شهر نوبران برگزارگردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی،  حسین محمودی فر،رییس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه ازبرگزاری جشن انقلاب خبردادو بیان داشت: این مراسم با همکاری اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه ،اداره آموزش و پرورش نوبران و شهرداری و شورای اسلامی شهر نوبران به مناسبت ایام ا... دهه فجر در روز دوشنبه مورخ 21/11/98 در شهر نوبران برگزارگردید.
دراین مراسم حجت السلام والمسلمین رسول دادخواه بیان داشت : پیروزی انقلاب اسلامی یک حادثه مهم و حیرت انگیز برای جهانیان بود و یکی از رژیم های منفور ستم شاهی را که از حمایت قدرت های بزرگ برخوردار بود ریشه کن ساخت و تحولی عظیم از نظرسیاسی،اجتماعی و مردمی به وجود آورد.
امام جمعه نوبران افزود: این جریان سیاسی یک بار دیگر اسلام را به عنوان یک قدرت تعیین کننده در جهان مطرح نمود و چشم انداز وحدت جهان اسلام را که ایستادگی در برابرسلطه و استعمار بود در برابر چشمان جهان خواران و سلطه گران مزدور به تصویر کشید.
امام جمعه نوبران اظهار داشت: مردم ایران می بایست در این ایام مبارک با برگزاری جشن های دهه فجر این حرکت  عظیم و این خاطره فراموش نشدنی را به نسلهای آینده منتقل سازند.
اجرای نمایش طنز - اجرای سرود موسیقی- برگزاری مسابقه حضوری و اهداء جوایز از جمله برنامه های این جشن با شکوه عبارت بودند.
۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۳۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید