اخبار

مسابقه روزنامه دیواری ویژه اعضای کانون های مساجد مرکزی برگزار می شود

مسابقه روزنامه دیواری ویژه اعضای کانون های مساجد مرکزی برگزار می شود
حجت الاسلام ذوالفقاری ا زبرگزاری مسابقه روزنامه دیواری بین اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی،حجت الاسلام« مصطفی ذوالفقاری» از برگزاری مسابقه روزنامه دیواری باعنوان «ایران قدرتمند» خبر داد و گفت: این مسابقه به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ویژه اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی برگزار می شود.
مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی با بیان اینکه این مسابقه در دو بخش خواهران و برادران و رده سنی 9 تا 15 سال برگزار می شود، افزود: مسابقه روزنامه دیواری «ایران قدرتمند» به صورت حضوری و گروه های 3 تا 5 نفره در برخی از مساجد استان مرکزی برگزار می شود.
وی با بیان اینکه خلق ایده و ابتکارات از امتیاز ویژه ای برخوردار است، ادامه داد: مسجد محله ما و انقلاب اسلامی، شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، مدافع حرم و شهدای مقاومت، ایران قدرتمند و بخش آزاد موضوعاتی است که علاقمندان می توانند در این مسابقه شرکت کنند.
حجت الاسلام ذوالفقاری، آخرین مهلت ارسال آثار را شنبه 12 بهمن ماه و زمان برگزاری مسابقه را پنجشنبه 17 بهمن ماه سال جاری در مساجد مجری عنوان کرد.
این مقام مسئول با بیان اینکه 3 مسجد ساوه و 2 مسجد در زرندیه و شازند مجری برگزاری مسابقه روزنامه دیواری هستند، خاطرنشان کرد: این مسابقه در شهرستان های دلیجان، محلات، کمیجان، میلاجرد، خمین، فراهان، آشتیان، تفرش در یک مسجد برگزار می شود.
مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی افزود: علاقمندان در کلانشهر اراک در 10 مسجد و در مناطق 5 گانه به تفکیک خواهر و برادر می توانند در این مسابقه شرکت کنند.
وی تصریح کرد: به گروه های برتر این مسابقه طبق نظر کارشنان و داوران جوایز ویژه و به کلیه شرکت کنندگان هدایای عمومی اهدا می شود.
۳۰ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید