اخبار

به همت کانون های مساجد مرکزی؛

اهدای ثواب تلاوت نور به روح سردار شهید سلیمانی

اهدای ثواب تلاوت نور به روح سردار شهید سلیمانی
حجت الاسلام ذوالفقاری گفت: ثواب تلاوت نور در کانون های مساجد طی هفته جاری به روح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش هدیه خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی،حجت الاسلام«مصطفی ذوالفقاری» گفت: طرح تلاوت نور طرح به صورت روزانه تلاوت یک صفحه از قرآن کریم در بین الصلاتین به همت کانون های فرهنگی هنری مساجد اجرا می شود که به مناسبت شهادت سردار قاسم سلیمانی طی هفته جاری ثواب این طرح به روح این سردار بزرگ و همرزمانش هدیه خواهد شد.
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی افزود: سلسله برنامه‌های عزاداری و سخنرانی و برنامه های تبلیغی و ترویجی مبتنی‌بر زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای مقاومت و خاصه شهید سلیمانی از برنامه هایی است که کانون های مساجد در دستور کار خود دارند.
وی ادامه داد: قرائت دسته جمعی سوره‌ مبارکه فجر بعد از نماز جماعت مغرب و عشا در کانون‌های مساجد استان مرکزی برگزار شده و ثواب آن  به روح مطهر شهید عالی مقام حاج قاسم سلیمانی هدیه می‌شود.
حجت الاسلام ذوالفقاری به اجرای «پویش #سردار_آسمانی» در واکنش به شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در فضای مجازی اشاره کرد و گفت: کاربران فضای مجازی، اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد و عموم مردم شهید پرور و انقلابی ایران اسلامی این پویش را با درج هشتگ سردار آسمانی می توانند در شبکه های اجتماعی دنبال کنند.
این مقام مسئول ادامه داد: اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی به صورت خودجوش در مراسم تشییع پیکر شهید سلیمانی در تهران و قم شرکت کردند و عشق و ارادت قلبی خود را به این شهید سرافراز و همرزمانش نشان دادند.
وی گفت: سیاهپوش کردن مساجد، پخش نواهای حماسی، برگزاری محافل قرآنی، سخنرانی، مسابقات فرهنگی با محوریت سردار پرافتخار اسلام شهید «حاج قاسم سلیمانی» از دیگر فعالیت های کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی در به شهادت رسیدن سردار قاسم سلیمانی است.
سردار دلیر اسلام حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس، بامداد (جمعه13 دی) در حملات موشکی نیروهای آمریکایی  به درجه رفیع شهادت نائل آمدند؛ در پی شهادت این سردار رشید اسلام، موجی از بغض و غم و اندوه سراسر ایران و کشورهای آزادیخواه جهان را فرا گرفته است.
۱۷ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید