اخبار

ویژه برنامه های هنری «سردار دلها» در دهه فجر

ویژه برنامه های هنری «سردار دلها» در دهه فجر
صادقی گفت: ویژه برنامه های دهه فجر امسال دردلیجان با محوریت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با عنوان «سردار دلها» برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی،«حمید صادقی» ضمن اعلام حضور هنرمندان در اجتماع مردمی سردار دلها در دلیجان، گفت: امروز( سه شنبه ۱۷ دی) جامعه هنرمندان دلیجان با زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهید سپهبد قاسم سلیمانی همراه و همگام با اقشار مختلف مردم در اجتماع عظیم ساعت۱۰ صبح در میدان بسیج شرکت خواهند کرد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دلیجان افزد: ویژه برنامه های ایام الله دهه فجر امسال با محوریت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با عنوان «سردار دلها» در رشته های ادبی و هنری با حضور یکپارچه هنرمندان دلیجانی و خلق آثاری با این موضوع برگزار می شود.
وی ضمن اشاره به حضور گسترده مردم در تشییع پیکر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در شهرهای اهواز، مشهد، تهران و قم این حضور گسترده را برگ زرینی در تاریخ انقلاب دانست.
صادقی اتحاد و همدلی جبهه مقاومت در منطقه را بزرگترین دستاورد خون شهیدان سلیمانی و همراهانش عنوان کرد و ادامه داد: این اتحاد در میهن اسلامی ایران نیز فارغ از هر گونه گرایش سیاسی و حزب و گروه با نام و یاد این شهیدان آشکار شد.

این مقام مسئول افزود : ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در دلهای مسلمین چنان شوری ایجاد می کند که قابل توصیف نیست.

۱۷ دی ۱۳۹۸ ۱۰:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید