اخبار

تقویت حضور جوانان در مسجد برنامه‌ریزی هدفمند لازم دارد

تقویت حضور جوانان در مسجد برنامه‌ریزی هدفمند لازم دارد
محمودی فر گفت:تقویت حضور جوانان در مسجد و تأمین نیازهای فرهنگی آنان برنامه‌ریزی هدفمند لازم دارد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی،حسین محمودی فر» در خصوص فعالیت‌های کانون های فرهنگی هنری مساجد گفت: مساجد به عنوان یک سنگر مهم در جنگ نرم محسوب می شود و فعالیت های اثر گذاری می توان از این بستر انجام داد.
@رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه افزود: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد می‌توانند توطئه‌های دشمنان را در عرصه جنگ نرم خنثی کند.
 
وی با بیان اینکه تقویت حضور جوانان در مسجد و تأمین نیازهای فرهنگی آنان برنامه‌ریزی هدفمند لازم دارد ادامه داد: حمایت از حضور جوانان در مسجد، تجهیز مساجد به فناوری‌های روز و مدرن، فضاهای اینترنتی و استفاده از نسل جوان در کانون های فرهنگی هنری مساجد از مهمترین راهکارهای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن است.
 محمودی فر اظهار کرد: مساجد ساوه از دیرباز مهد پرورش اصحاب قرآنی بوده و ان‌شاءالله با فعالیت های کانون های فرهنگی هنری مساجد شاهد ارتقاء فرهنگ اسلامی و دینی موفقیت‌های بیشتری در سطح شهرستان باشیم.  
این مقام مسئول ضمن ثبت نام در سایت بچه‌های مسجد  تصریح کرد: رویداد ملی فهما سبب افزایش ظرفیت‌ها و نظارت بر فعالیت کانون‌های مساجد شده است.
 رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه گفت:کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد به عنوان یک تشکل مردمی نقش مؤثری در توسعه فعالیت‌های دینی و قرآنی دارند، از اینرو رشد و حمایت از این کانون‌ها موجب تقویت فعالیت‌های فرهنگی و هنری خواهد شد.
۱۲ دی ۱۳۹۸ ۱۹:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید