اخبار

سه شنبه های مهدوی با یاد شهدای مسجد

سه شنبه های مهدوی با یاد شهدای مسجد
شعبانی گفت: مراسم سه شنبه های مهدوی هر هفته با نام و یاد شهدای محله و مسجد زاغرم به همت کانون فرهنگی هنری بقیه الله(عج) زاغرم تفرش برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، جمعی از اعضای کانون فرهنگی هنری بقیه الله(عج) هر سه شنبه با برگزاری جلساتی با عنوان سه شنبه های مهدوی و زینت دادن هر جلسه با نام یکی از شهدای محله زاغرم وظیفه خودشان را فراتر از دعای صرف برای ظهور حضرت دانسته و به میدان آمده‌اند برای زنده‌کردن یاد بزرگی که در دغدغه‌های روزمره زندگی و شلوغی‌های شهر فراموش شده است.
مسئول کانون فرهنگی هنری بقیه الله مسجد جامع زاغرم تفرش با بیان اینکه هر هفته جلسه مزین به تصویر یک شهید گلگون کفن دوران دفاع مقدس می شود، افزود: این کار برای یادآوری اینکه آسایش و راحتی امروز ما مرهون رشادت ها و جانفشانی های دلیر مردانی است که برای دفاع از کیان و هستی میهن اسلامی تسلیم خواسته های دنیوی نشده و جان شیرینشان را در راه حق تقدیم کردند.
وی ادامه داد: هر هفته امام جماعت مسجد با بیان ویژگی ها و علائم ظهور و ارائه محتوای فرهنگی با موضوع مهدویت، منتظران حضرت مهدی(عج) را با رفتار مردم آخرزمان آشنا می کند.
شعبانی با بیان اینکه هر هفته پذیرایی از حاضران در جلسه را یک نفر به عنوان نذر انجام می دهد، اظهار کرد: نذر صلوات به نیت سلامتی و ظهور حضرت از دیگر برنامه‌ها است که در قالب کارهای هنری توسط بانوان عضو کانون انجام می شود.

مسئول کانون فرهنگی هنری بقیه الله مسجد جامع زاغرم تفرش تصریح کرد:‌ این طرح از سوی نوجوانان و جوانان مسجدی برپا شده است تا یادی کنیم از کسی که همیشه به یاد ماست، امید داریم این کار کوچک در محضر حضرت صاحب‌الزمان(عج) مورد قبول واقع شود.

۲۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۳:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید