اخبار

راه اندازی گروه سرود کانون شهدای مالک آباد اراک

راه اندازی گروه سرود کانون شهدای مالک آباد اراک
صابری گفت: گروه سرود کانون فرهنگی هنری شهدای مالک آباد از توابع اراک راه اندازی و در حال تمرین هستند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی،«حسینعلی صابری» گفت: 25 نفر از اعضای نوجوان پسر مستعد کانون در زمینه اجرای سرود به تازگی به سرپرستی حجت الاسلام جعفری اقدام به راه اندازی گروه سرود در مسجد کرده اند و با بهره مندی از استاد مجرب در این زمینه به اجرای سرود های ملی مذهبی می پردازند.
مسئول کانون فرهنگی هنری شهدای مالک آباد مسجد ولیعصر(عج) روستای مالک آباد اراک افزود: راه‌اندازی گروه سرود در مسجد سبب اعتلای فرهنگ اسلامی و سیره ائمه اطهار (ع) می شود و امید است افراد شایسته و توانمند از این گروه بتوانند گروه های سرود دیگری را در مساجد دیگر راه اندازی کنند.
وی به برگزاری تیم های ورزشی در کانون اشاره و عنوان کرد: امام جماعت جوان مسجد بسیار باانگیزه است و همراه با نوجوانان عضو کانون در برنامه های ورزشی شرکت می کنند.
صابری در ادامه از دیگر فعالیت های کانون به توزیع سبد کالا و غذای گرم بین نیازمندان روستا اشاره کرد و گفت: این کار توسط اعضای کانون با جمع آوری صندوق صدقات منازل اهالی روستا انجام می شود و طی آن هر ماه با وجه به دست آمده از صدقات مردم، سبد کالا و غذا برای نیازمندان روستا تهیه و توزیع می شود.
مسئول کانون فرهنگی هنری شهدای مالک آباد مسجد ولیعصر(عج) روستای مالک آباد اراک افزود: طرح تلاوت نور و اجرای برنامه های ملی و مذهبی به صورت متداول به همت اعضای کانون برای نمازگزاران برگزار می شود.
۲۵ آذر ۱۳۹۸ ۱۴:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید