اخبار

جشنواره منطقه ای فیلم کوتاه ۱۲۰ ثانیه ای برگزار می شود

جشنواره منطقه ای فیلم کوتاه ۱۲۰ ثانیه ای برگزار می شود
محمودی فر گفت: جشنواه منطقه ای فیلم ۱۲۰ ثانیه ای صبا در شهرستان ساوه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی،« حسین محمودی فر» از ازبرگزاری جشنواره منطقه ای فیلم کوتاه 120 ثانیه خبرداد و گفت: فراخوان این جشنواره با موضوع نفی خشونت دردو بخش داستانی و مستند به استان های مرکزی، لبرز، همدان، قم و قزوین ارسال شده است.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه تقویت جایگاه فیلم کوتاه به عنوان جریانی مستقل و اندیشمند در سینمای کشور، شناسایی و معرفی استعدادهای سینمایی، روز آمدکردن دانش و مهارت های سینمایی، تقویت چرخه اقتصادی فیلم کوتاه با ایجاد زمینه های بازاریابی و گسترش و جذب مخاطبان فیلم کوتاه را از اهداف این جشنواره برشمرد.
وی افزود: کلیه فیلم های داستانی و مستند تولید شده در سال 1397 و 1398 باشد و آثار ارسالی با کلیه کدک های رایج فرمت های HD و DV و به صورتData روی DVD و BD قابل پذیرش است و جهت جلوگیری از افت کیفی آثار باید از رایت کردن با فرمتDat   و VOBپرهیزشود.
محمودی فر تصریح کرد: مهلت ثبت نام 20 دی ماه 98 و آخرین مهلت ارسال آثار24 بهمن و اعلام نتایج آثار راه یافته به بخش مسابقه 3 اسفندماه و  زمان برگزاری مراسم اختتامیه و اکران عمومی آثار 8 اسفندماه  اعلام شده است.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه ادامه داد:  تندیس جشنواره،لوح افتخار و مبلغ000/000/15 ریال به فیلم اول، تندیس جشنواره،لوح افتخار و مبلغ000/000/10 ریال به فیلم دوم و تندیس جشنواره،لوح افتخار و مبلغ000/000/8 ریال به فیلم سوم جوایز جشنواره است.

رسانه جدید

 

 

۱۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۴:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید