اخبار

جلسه شورای فرهنگ عمومی دلیجان برگزار شد

جلسه شورای فرهنگ عمومی دلیجان برگزار شد
همزمان با روز فرهنگ عمومی جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان دلیجان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی،چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان به ریاست حجت الاسلام والمسلمین غفوری امام جمعه دلیجان و با حضور اعضای شورا فرهنگ عمومی و شورای امربه معروف و نهی از منکر در دفتر امام جمعه برگزار شد.
در این جلسه ابتدا حمید صادقی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دلیجان و دبیر جلسه در خصوص موضوع و مصوبات جلسه قبل مطالبی را برشمرد و سپس مهدی بیگی  عضو شورای شهر در مورد روند بازسازی و نصب تصاویر شهدا در سطح شهرستان مطالبی را عنوان و گفت: انشالله در آینده نزدیک پس از قطعی شدن مکان نصب و تصاویر عکس شهدا در سطح دلیجان توسط شهرداری دلیجان  تصاویر عکس شهدا  با کیفیت عالی انجام می گردد.
در ادامه جلسه سرهنگ هاشمی فرمانده نیروی انتظامی دلیجان گزارشی از فعالیت های هفت ماهه این نیرو را برشمرد و در خصوص  وضعیت عفاف و حجاب و اقدامات مقابله ای در  سطح شهر و همچنین ودر خصوص پیشگیری مطالبی را عنوان و اظهار داشت: نیروی انتظامی در چار چوب فرایند قانونی کار خود را انجام خواهد داد و انتظار داریم سایر ارگانهاو دستگاههادر بحث پیشگیری از ناهنجاریها و تقویت خانواده ها به این سمت و سو حرکت کنند.
در ادامه سرهنگ علی هاشمی در رابطه با برگزاری مراسم جشن در تالارها و هتل ها و مکانهای برگزار جشن ها گفت: نیروی انتظامی با تمام توان کنترل ونظارت خود را دارد وبا افرادی که شئونات اسلامی را رعایت نکنند برخورد  قانونی خواهد شد.  
در ادامه جلسه در مورد احداث پارک بانوان به بحث و تبادل نظر  پرداخته شد و مقرر گردید در خصوص اختصاص فضای مناسب برای احداث و راه اندازی پارک بانوان در سطح شهر دلیجان اقدام گردد.
در پایان حجت الاسلام غفوری امام جمعه دلیجان در خصوص راه اندازی پارک بانوان گفت: یکی از نیازهای بسیار مهم شهر دلیجان وجود پارک بانوان است که بایستی هرچه سریعتر احداث گردد.
۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید