اخبار

فعالیت های موسسه منتظران موعود در نمایشگاه کتاب استان مرکزی

فعالیت های موسسه منتظران موعود در نمایشگاه کتاب استان مرکزی
موسسه قرآن و عترت منتظران موعود در دهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان مرکزی فعالیت های چشمگیری انجام داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی یکی از غرفه های فعال در دهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان مرکزی غرفه فعالیت های جنبی مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت منتظران موعود، حضرت ولیعصر(عج) اراک بود که در رشته های مختلف به ارائه برنامه جذاب و متنوع جهت سنین کودکان و نوجوانان نمود .
 خانم قاسمی مدیر مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت منتظران موعود حضرت ولی عصر (عج) اراک در این خصوص گفت:این  موسسه با برنامه های متنوع و  جذاب توانست رضایت مخاطبین خود جلب نماید. بطوری که استقبال از برنامه ارائه شده طوری بود که بعضی وقتها به لحاظ اینکه مشکل برای غرفه های همجوار ایجاد نشود فعالیت های را محدود یا در چند  نوبت ارائه کنیم . 
وی گفت: موسسه فرهنگی قرآن و عترت منتظران موعود حضرت ولی عصر (عج) در رشته های زیر در دهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان مرکزی فعالیت نمود  که مورد استقبال مخاطبین قرار گرفت.
۱_رشته نقاشی  ، مربی خانم طالبی و قاسمی 
۲_ رشته خلاقیت هوش ،مربی  خانم ها ایراندوست و زارعی
۳_ رشته مهدویت ،خانم عاشوری
۴_رشته شعر و ادب، مربی سرکار خانم بادکوبه 
۵_رشته رباتیک،مربی خانم تاج آباد 
۶_رشته گریم ،مربی خانم هاشمی 
۷_رشته خمیر بازی ،مربی خانم ها طالبی و قاسمی 
۸_ رشته گل سفال، خانم قاسمی 
شایان ذکر است رشته های فوق الذکر به نوبت برای کودکان و نوجوانان علاقمندان اجرای می شد که مورد استقبال مخاطبین قرار گرفت.
از برنامه های خوب و جذاب این مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت منتظران موعود حضرت ولی عصر (عج)  برای جشن سیزدهم آبان برای دانش آموزان در محل دهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان مرکزی بود.

 

رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید

۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید