اخبار

پایان خوش برای دهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان مرکزی

پایان خوش برای دهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان مرکزی
دهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان مرکزی با موفقیت به کار خود پایان داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی دهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان مرکزی با موفقیت به کار خود پایان داد.
دهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان مرکزی در حالی به کار خود پایان داد که فضای این نمایشگاه مملو از دوستداران کتاب و کتابخوانی بود و رادیو نمایشگاه علی رغم تمدید ساعت نمایشگاه  و اتمام زمان تمدید از جمعیت خواست تا محیط نمایشگاه  را ترک کنند.
بر اساس ارزیابی های به عمل  آمده با در نظر گرفتن نقاط ضعف و قوت همه (اعم از مسئولین استان،بازدید کنندگان ،ناشرین و غرفه داران و عوامل اجرایی از دهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان مرکزی راضی بودند .

در طول مدت برپایی نمایشگاه مقامات استان مرکزی و مدیران کل دستگاه  های اجرایی استان از نمایشگاه دیدن کردند و آنان ضمن تشکر و قدردانی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی به سبب انتخاب مصلا برای برپایی نمایشگاه، از حضور  ناشران سراسرکشور و تعداد عناوین کتب موجود در نمایشگاه ابراز خرسندی کردند.

دهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان مرکزی با حضور ۲۰۸ ناشر و ۷۲ هزار عنوان کتاب از هشتم آبانماه فعالیت خود را در مصلی بیت المقدس اراک  آغاز و امروز سیزدهم آبانماه با موفقیت به کار خود پایان داد .
در این نمایشگاه ۵۰۰ میلیون تومان بن خرید کتاب به علاقمتدان فروخته شد .
۱۳ آبان ۱۳۹۸ ۲۱:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید