اخبار

نشست تخصصی پدافند غیرعامل در ساوه برگزار شد

نشست تخصصی پدافند غیرعامل در ساوه برگزار شد
نشست تخصصی پدافند غیرعامل به مناسبت هفته پدافند غیرعامل در اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی،     حسین محمودی فر،رییس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از برگزاری نشست تخصصی پدافند غیرعامل خبرداد و بیان داشت: این نشست به مناسبت هفته پدافند غیرعامل در مورخ 12/8/98 در محل سالن شهیدآوینی برای هنرجویان هنرستان هنرهای زیبای سرداران شهید و تعدادی از هنرمندان برگزارگردید.
 دراین نشست حسن خسروانی مسئول آموزش جمعیت هلال احمر شهرستان ساوه ابرازداشت: اقدامات دفاع غیرعامل شامل اصول اساسی و ملاحظاتی است که در کشورهای جهان این اصول و ملاحظات پذیرفته شده اند.ولی شیوه به کارگیری آنها ابتکاری،هنرمندانه و خردمندانه است و وسعت هر اصل به خلاقیت فکری بشرو شرایط زمانی و مکانی بستگی دارد و بعضا" حدّ و مرزی برای اصول نمی توان معین کرد.
وی در ادامه درخصوص رسالت هلال احمردر فرهنگسازی پدافند غیرعامل و وظایف این سازمان در این خصوص سخنان مهمی را ارائه نمودند و برای آگاهی مردم گذراندن دوره های تخصصی هلال احمر را ضروری دانستند.
   در این نشست حسن خسروانی درخصوص چگونگی آمادگی برای زمان زلزله را برای مخاطبین را توضیح دادند و اعلام نمودند هلال احمرآمادگی دارد به صورت رایگان کلیه دوره ها را برای مردم برگزار نماید.
۱۲ آبان ۱۳۹۸ ۱۵:۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید