اخبار

برگزاری یادواره های شهدا در روستاهای خمین

برگزاری یادواره های شهدا در روستاهای خمین
همزمان با فرارسیدن ایام عزاداری بیست و هشتم صفر یادواره شهدای روستای قلعه بابو، چنار و خوراوند از توابع شهرستان خمین برگزار می شود.
به گزارش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، همزمان با فرارسیدن ایام عزاداری بیست و هشتم صفر و رحلت جانسوز پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع)، یادواره شهدای روستای قلعه بابو، چنار و خوراوند از توابع شهرستان خمین برگزار می شود.
در این یادواره های شهدا که با همکاری کانون های فرهنگی هنری هدایت، شهید چمران و حافظان نور مساجد جامع این روستاها برگزار می شود، سخنرانان برجسته کشوری به بیان سخنانی پیرامون عظمت شهدا و الگوگیری جوانان از شهدا می پردارند، این یادواره ها صبح و عصر روز یکشنبه همزمان با ۲۸ ماه صفر برگزار می شود.
مسئول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی در خمین گفت: اعضای کانون های مساجد خمین در برگزاری مناسبت های ملی و مذهبی در مسجد اهتمام کافی دارند و با برنامه هایی مناسب با سلیقه مخاطب فعالیت های خوبی در کانون انجام می دهند.
رضا کوچکی افزود: کانون های روستایی این شهرستان هم با جذب کودکان و نوجوانان در مسجد سعی در نهادینه کردن فرامین الهی بین آنان دارد.
۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید