اخبار

همگام با دانش آموزان مسجدی در کرهرود اراک

همگام با دانش آموزان مسجدی در کرهرود اراک
یسایی از اجرای طرح آموزشی با عنوان «همگام با دانش آموزان مسجدی» در کانون فرهنگی هنری ایثارگران کرهرود خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، مسعود یسایی از برگزاری طرح آموزشی با عنوان «همگام با دانش آموزان مسجدی» دراین کانون خبر داد و گفت: در این طرح معلمان و دبیران مدارس طی قراردادی با کانون فرهنگی هنری مسجد و آموزش و پرورش هر هفته سه شنبه ها با حضور در مسجد به رفع اشکلات و آموزش دروس پر مشکل می پردازند.
 
 
مسئول کانون فرهنگی هنری ایثارگران مسجد آشیخ جلال کرهرود با بیان اینکه این طرح با استقبال بی نظیر دانش آموزان پسر عضو کانون در پایه های تحصیلی ابتدایی و متوسطه همراه است، افزود: حضور معلمان و دبیران در این طرح افتخاری و بدون دریافت هیچ هزینه ای از سوی معلم و دانش آموز است.
 
 
وی با اشاره به محبوبیت این طرح بین اعضای کانون اظهار کرد: معلمان و دانش آموزان سه شنبه ها باانگیزه و اشتیاق در این کلاس ها حضور می یابند و دانش آموان مسجدی با علاقه به رفع ایرادات درسی خود می پردازند.
 
 
یسایی تصریح کرد: دانشجویان عضو کانون نیز در جهت همکاری با معلمان در این کلاس ها حضور یافته و دانش آموزان مقاطع ابتدایی را در دروس خود یاری می دهند.
 
او از برگزاری کلاس های آموزش مداحی ویژه پسران 10 تا 20 سال عضو کانون خبر داد و افزود: در این دوره آموزشی مداحان برجسته اهل بیت عصمت و طهارت(ع) از جمله مصطفی ربیعی، قاسم ربیعی، عباس مشایخی و مجید واعظی شرکت کنندگان را با سبک های مختلف مداحی آموزش می دهند.
 ث
مسئول کانون فرهنگی هنری ایثارگران مسجد آشیخ جلال کرهرود گفت: هم اکنون 15 نفر از اعضای علاقمند به مداحی در این دوره شرکت دارند که پس از پایان دوره گواهینامه میز برای آنان صادر می شود.
 
یسایی همچنین با اشاره به برگزاری مراسم عزاداری و سوگواری ایام شهادت حضرت محمد مصطفی و امام حسن مجتبی(ع) و علی بن موسی الرضا(ع) بیان کرد: در این ایام اعضای کانون اقدام به برگزاری ایستگاه صلواتی در مقابل مسجد کرده اند.
 
وی اضافه کرد: راهپیمایی اعضای کانون همراه با اهالی کرهرود در روز 28 ماه صفر از حسینیه عاشورا تا مسجد آقایان برگزار می شود.
 
۲ آبان ۱۳۹۸ ۱۷:۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید