اخبار

افتتاح پنجمین نمایشگاه آثار خوشنویسان گروه مکتب کلهر

افتتاح پنجمین نمایشگاه آثار خوشنویسان گروه مکتب کلهر
پنجمین نمایشگاه آثار خوشنویسان گروه مکتب کلهر در فرهنگسرای آیینه اراک افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی پنجمین نمایشگاه آثار خوشنویسان گروه مکتب کلهر در فرهنگسرای آیینه اراک افتتاح شد.
حجت الاسلام عباس دانشی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی در آیین افتتاح این نمایشگاه که تعدادی از مسئولین استانی و جمعی از خوشنویسان گروه مکتب کلهر از تهران ،کرج و اراک حضور داشتند ضمن خیر مقدم به شرکت کنند در این آیین گفت :هنر خوشنویسی هنری بزرگ و ستودنی است.
وی با بیان این که ما خودمان را خادم هنرمندان میدانیم گفت: ما حاضریم که آثار خوشنویسان استان را در ادارات و کارخانجات که امکان ارائه  داشته باشند به نمایش بگذاریم. 
وی با تاکید بر اینکه هنر در استان خصوصا هنر خوشنویسی  این ارزش را دارد که مورد توجه جدی  قرار گیرد اظهار داشت : انتظار ما از مسئولین استانی خصوصی آن دسته از ادارات و مسئولینی که به انحای مختلف با فرهنگ و هنر ارتباط دارند این است که برای حمایت از هنرمندان بطور ویژه هنر خوشنویسی همت لازم را بکار گیرند و از شعار حمایت به حمایت واقعی برسیم.
وی با بیان اینکه فرهنگ نیاز جامعه هست گفت همه سازمانها و کارخانجات میتوانند در محیط کار خود یک نگارخانه داشته باشند که در مواقع مختلف آثار فرهنگی  و هنری رو برای پرسنل و مخاطبین خود به نمایش بگذارند.
وی در پایان اظهار کرد  ما حمایت از جامعه هنری استان  را وظیفه خود میدانیم و در این راستا تمام تلاشمان را برای ارتقا سطح کمی  و کیفی برنامه های فرهنگی هنری در رشته های مختلف بکار گرفته و خواهیم گرفت.
لازم به ذکر است پنجمین نمایشگاه آثار خوشنویسان گروه مکتب کلهر  از امروز سیزدهم مهر ماه به مدت پنج روز در فرهنگسرای آیینه اراک آماده پذیرایی از علاقمندان است.
۱۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید