اخبار

استان مرکزی میزبان جشنواره منطقه ای فیلم های سه دقیقه ای

استان مرکزی میزبان جشنواره منطقه ای فیلم های سه دقیقه ای
جشنواره منطقه ای فیلم های سه دقیقه ای با عنوان «نماهای سرخ» بهمن ماه سال جاری در اراک برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، به مناسبت برگزاری کنگره ملی نقش امام در دفاع مقدس و 6200شهید استان مرکزی، جشنواره منطقه ای فیلم های سه دقیقه ای با عنوان «نماهای سرخ» با حضور استان های مرکزی، قم، لرستان، اصفهان و همدان به همت کمیته فرهنگی این کنگره برگزار می شود.
آرامش و امنیت امروز ما مرهون فداکاری ها و از جان گذشتگی های دیروز، پدران و مادران شهدا اسطوره های صبر و پایداری، عشق و دلدادگی متقابل شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم به امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی، دیروز جهاد در جبهه های نبرد امروز جهاد اقتصادی، شهید محله(شرح و تحول یک جوان به واسطه یک رویداد مرتبط با یک شهید)، غربت شهدا در ازدحام زندگی امروزی محورهای این جشنواره است.
فیلم های ارسالی باید در قالب داستان یا مستند باشد و عدم محدودیت در تعداد آثار ارسالی از مقررات های این جشنواره اعلام شده است.
فیلم سازان علاقمند تا سی ام دیماه سال جاری می توانند آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره در اداره کل  فرهنگ وارشاد اسلامی استان مرکزی ارسال کنند؛ زمان اعلام آثار پذیرفته شده نیز سی ام دیماه و زمان برگزاری جشنواره بهمن ماه سال جاری است.
لازم به ذکر است، هیات داوران سه نفره آثار را داوری می کنند و به کلیه آثار راه یافته به بخش مسابقه گواهی شرکت اعطا می شود.

۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۱۳:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید