اخبار

نمایشگاه بزرگ کتاب در مهاجران دایر شد

نمایشگاه بزرگ کتاب در مهاجران دایر شد
نمایشگاه بزرگ کتاب به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شازند در سالن ورزشی مدرسه شهید رجایی شهر مهاجران به منظور ترویج فرهنگ مطالعه و مبادرت به امر کتاب و کتابخوانی دایر شده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، نمایشگاه بزرگ کتاب بالغ بر 5000 عنوان و یکصد هزار جلد به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شازند از پانزدهم شهریور ماه تا سی ام این ماه در سالن ورزشی مدرسه شهید رجایی شهر مهاجران به منظور ترویج فرهنگ مطالعه و مبادرت به امر کتاب و کتابخوانی دایر شده است.
این نمایشگاه در روز شنبه ۱۶شهریور با حضور حجت الاسلام نیکزاد امام جمعه شهر مهاجران ، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی‌، مسئولان شهرستان و جمعی از اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان افتتاح شد.
در این نمایشگاه عناوین مختلف کتاب با موضوعات دینی و مذهبی،علمی و آموزشی، فرهنگی و اجتماعی، ادبیات، روانشناسی،تاریخی،ورزشی، کودک و نوجوان، بازیهای کودکان و ... با تخفیف تا 30% ارائه شده است.
 این نمایشگاه همه روزه صبح ها از ساعت. 9-13 و بعداز ظهرها 17-23 جهت بازدید عموم دایر است و علاقمندان خصوصا محققان ، فرهنگیان ، دانشجویان ، دانش آموزان می توانند کتب مورد نیاز خود را تهیه نمایند.
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۵:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید