اخبار

مسابقه نقاشی و رنگ آمیزی در کانون های مساجد استان مرکزی

مسابقه نقاشی و رنگ آمیزی در کانون های مساجد استان مرکزی
مسابقه نقاشی و رنگ آمیزی از برنامه های سوگواره حسینی بچه های مسجد در کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان مرکزی، مسابقه نقاشی و رنگ آمیزی از برنامه های سوگواره حسینی بچه های مسجد  با عنوان« یاران کوچک حسین بن علی(ع)» با توزیع برگه های a3 به همت ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی به مناسبت ماه محرم و ایام شهادت سیدالشهدا حضرت اباعبدالله الحسین برگزار می شود.
 «گروه سنی پسران و دختران 5 تا 11 سال،  مدل رنگ آمیزی آزاد بوده و شرکت کننده مجاز به استفاده از مدادرنگی، مدادشمعی ،آبرنگ ، پاستل و... هستند،  علاوه بر رنگ آمیزی نقاشی درج یک حدیث از امام حسین علیه السلام در قسمت حدیث ضروری است» به عنوان شرایط شرکت در مسابقه قید شده است.
دراین برگه ها از شرکت کنندگان خواسته شده عکس امام حسین(ع) را رنگ آمیزی کنند و با رسم یک نقاشی نشان دهند چگونه و با چه کاری می توانید امام حسین(ع) را در زمان حال یاری کنند.
علاقمندان می توانند جهت دریافت برگه ویژه شرکت در مسابقه به کانون فرهنگی هنری مسجد محل، ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، شبکه های مجازی ایتا،سروش، تلگرام(@masjedmrir) و پایگاه اطلاع رسانی ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی به آدرس wwww.masjed-mr.ir مراجعه کنند.
آخرین مهلت تحویل آثار پایان محرم ( 8 مهر 1398) است.
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۳:۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید