اخبار

مسابقه کتابخوانی گام دوم در استان مرکزی

مسابقه کتابخوانی گام دوم در استان مرکزی
به مناسبت آغاز هفته دولت مسابقه کتابخوانی گام دوم به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، به مناسبت آغاز هفته دولت مسابقه کتابخوانی گام دوم با ۱۵ سوال چهار گزینه ای به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی برگزار می شود.
هدف از برگزاری این مسابقه فراهم کردن بستری جهت آگاهی و اطلاع رسانی عموم به ویژه جوانان در ارتباط  با محورهای کلیدی مورد تاکید رهبر انقلاب اسلامی و گام دوم و ترویج فرهنگ مطالعه بین جوانان و اقشار مختلف جامعه و برداشتن گام موثر در جهت استفاده مطلوب از فضای مجازی است.
بیانیه گام دوم انقلاب بیانیه رهبر انقلاب اسلامی خطاب به مردم ایران به ویژه جوانان است که در آن به تبیین دستاوردهای شگرف به چهار دهه گذشته پرداخته و توصیه هایی جهت تحقق جهادی بزرگ برای ساختن ایران اسلامی ارائه فرموده اند.
علاقمندان به شرکت در این مسابقه تایکم آذرماه سال جاری مهلت دارند در این مسابقه شرکت کنند؛‌ به ۱۲ نفر از برگزیدگان بر اساس قرعه کشی از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی جوایز نقدی اهدا خواهد شد.

 


رسانه جدید
رسانه جدید
  

 


۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۳۰

نظرات بینندگان

مهدی
۱۳۹۸/۰۷/۰۷
0
0
1

سلام باتوجه به اینکه ۱۴شهریور پایان مسابقه بوده هنوز جواب مسابقه وبرگزیدگان اعلام نشده است

اراک
۱۳۹۸/۰۷/۱۵ Iran
0
0
1

سلام لطفا قبل از ارسال یک مسئول یکبار سوالات و چهارگزینه ها را مرور کند در 15 سوال این تعداد اشکال و اشتباه از اداره ای که فرهنگ می باشد زشت و بعید است سوال2 قسمت د ندارد سوال 5 گزینه ها دوبار تایپ شده سوال 11 عدالت کامل تایپ نشده


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید