اخبار

تلاش دشمن برای انحراف جوانان وظیفه نهادهای فرهنگی را سنگین‌تر می کند

تلاش دشمن برای انحراف جوانان وظیفه نهادهای فرهنگی را سنگین‌تر می کند
آیت الله محسنی گرکانی گفت:دشمن با همه توان برای منحرف کردن نسل جوان و جدا کردن آنها از دین و انقلاب به میدان آمده و این وظیفه همه ما، خصوصا نهادها و شخصیت های فرهنگی را سنگین تر می کند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، آیت الله « احمد محسنی گرکانی » امروز﴿چهارشنبه ۲۳مرداد﴾ در دیدار با مدیر کل و معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی ضمن خیر مقدم به حضار گفت: فرهنگ و ارشاد اسلامی و همه اندیشمندان در همه رشته ها در برهه کنونی وظیفه مضاعف تری نسبت به گذشته دارند و آن تلاش برای مصون ماندن نسل جوان از آسیب برنامه های فرهنگی دشمن است.
نماینده مردم استان مرکزی در مجلس خبرگان رهبری افزود: دشمن با همه توان برای منحرف کردن نسل جوان و جدا کردن آنها از دین و انقلاب به میدان آمده و این وظیفه همه ما، خصوصا نهادها و شخصیت های فرهنگی را سنگین تر می کند که باید با  برنامه ریزی دقیق و علمی و دلسوزانه نقشه دشمنان در منحرف کردن نسل جوان را نقش بر آب کنند.
 وی ادامه داد: هجمه دشمن در زمینه های مذهبی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی بسیار سنگین است لذا در این زمینه باید مقاوم سازی مناسب انجام دهیم.
 آیت الله محسنی گرکانی اظهار کرد: جوانان باید در برابر توطئه های دشمنان هوشیار باشند، برخی جریان های سیاسی به دنبال فریب دادن نسل جوان هستند که باید جلو آنان ایستادگی کرد. 
در ادامه  این دیدار حجت الاسلام «عباس دانشی»  ضمن اشاره به ابعاد گسترده فعالیت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت: مبنای ما در همه زمینه اخلاق و معنویت است و سعی کردیم در تمام مجموعه های تحت پوشش از جمله کانون های فرهنگی هنری مساجد، موسسات قرآنی، انجمن های فرهنگی هنری و مجتمع های فرهنگی در راستای تقویت اخلاق و معنویت و اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات مقام معظم رهبری حرکت کنیم.
 مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی از برنامه هایی که در سال ۹۸ تا به حال توسط اداره کل ارشاد اجرا شده و برنامه هایی  که تا پایان سال انجام خواهد شد گزارشی ارائه کرد.
 در این دیدار کارکنان شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی استان نیز حضور داشتند.
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ۱۸:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید