اخبار

مراسم انس با قرآن و اهل بیت(ع) درساوه

مراسم انس با قرآن و اهل بیت(ع) درساوه
مراسم انس با قرآن و اهل بیت(ع) به مناسبت دهه ولایت با همکاری اداره فرهنگ و ارشاداسلامی،تبلیغات اسلامی،مؤسسه قرآنی حضرت صاحب الزمان(عج) در محل سالن سلمان ساوجی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان مرکزی، حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ساوه از برگزاری مراسم انس با قرآن و اهل بیت(ع)  به مناسبت دهه ولایت خبرداد و بیان داشت: این مراسم با همکاری اداره فرهنگ و ارشاداسلامی،تبلیغات اسلامی،مؤسسه قرآنی حضرت صاحب الزمان(عج) مورخ 19/5/98 رأس ساعت 10  در محل سالن سلمان ساوجی برگزار شد.
   در این مراسم حجت الاسلام حسن علی خوئینی از ستاد غدیر قم ابراز داشت: پدر و مادر با رفتارهای مذهبی و قرآنی خود در منزل می توانند در فرزندان خود اثر گذار باشند.
  وی افزود: مادرانی که سبک زندگی منزل خود را با محبت اهل بیت(ع) و توجه و توسل به اهل بیت(ع) مدیریت می کنند قطعا" فرزندانی خواهند داشت که محبت اهل بیت(ع) و قرآن در ذهن و دل آنها رشد خواهد کرد.
  حجت الاسلام خوئینی در ادامه برنامه شاد و جذاب قرآنی و مذهبی انس با قرآن و انس با اهل بیت را برای کودکان و نوجوانان اجرا کردند.
حجت الاسلام سید مهدی یعقوبی رئیس اداره تبلیغات اسلامی در این مراسم اظهار داشت:تبلیغ غدیر واجب است و کسی که عید غدیر را گرامی بدارد خداوند خطاهای کوچک و بزرگ او را می بخشد و اگر از دنیا برود در زمره شهدا خواهد بود وی افزود: غدیر روز بیعت با امام زمان (عج) است و بزرگترین عید می باشد.ایشان تصریح کرد: امروز نگذاریم که تاریخ تکرارشود،نگذاریم خونهای شهدا فراموش شود و با تبلیغ غدیر و با برگزاری جشن های گسترده غدیر اهداف غدیر را علنی کرده و تجدید بیعت با امام زمان(عج) و ولی زمان (عج) داشته باشیم.
   در پایان با اهداء لوح و هدایا از غنچه های قرآنی تقدیرگردید.
۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید