اخبار

«بی پیش بی اجاره» در جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان

«بی پیش بی اجاره» در جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان
نمایش خیابانی " بی پیش بی اجاره " به چهاردهمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان ساخته زوج هنرمند تفرشی راه یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان مرکزی، نمایش خیابانی «بی پیش بی اجاره»  به نویسندگی مهسا افتحی و کارگردانی میثم سرآبادانی در بخش آزاد مسابقه چهاردهمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان انتخاب و راه پیدا کرد.

هیات انتخاب این دوره از جشنواره متشکل از محمودرضا رحیمی، رحمان هوشیاری، امیر راد، محمدعلی صادق‌حسنی و یاسر خاسب، از میان 202نمایش داخلی 28 اثر را برای شرکت در این رویداد انتخاب کردند.
محورهای مورد تاکید در چهاردهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان (تئاتر خیابانی و دیگر گونه‌های اجرایی) عبارت از وفاق و انسجام اجتماعی، ترویج نشاط اجتماعی و روحیه امیدواری، موضوعات شهروندی و معضلات شهری، محیط زیست، منابع طبیعی و ثروت‌های ملی (با تأکید بر حفظ جنگل‌ها)، ترویج هنر دینی و آموزش مفاهیم ارزشی و شناسایی استعدادها با تأکید بر زندگی و سیره پیامبر گرامی اسلام (ص)، ترویج فرهنگ صلح و دوستی و احترام متقابل بین ملت‌ها و آگاهی‌بخشی و دانش‌افزایی درباره آسیب‌های اجتماعی ناشی از اعتیاد، بیکاری، طلاق و تلاش در پیشگیری از این آسیب‌ها است.


۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید