اخبار

مراسم جشن ازدواج در کمیجان برگزار شد

مراسم جشن ازدواج در کمیجان برگزار شد
به مناسبت سالروز ازدواج ملکوتی دخت نبی اکرم فاطمه زهرا (س) و حضرت علی (ع) جشن باشکوهی با حضور مسئولان و هنرمندان کمیجان، همراه با برنامه های شاد و متنوع برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استانت مرکزی، همزمان با سالروز پیوند آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س)،  مراسم گرامیداشت هفته ازدواج با حضور فرماندار و روسای ادارات کمیجان و جمعی از بانوان و  فرهنگیان به همت شهرداری و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کمیجان در شهرمیلاجرد برگزار شد.
ترویج فرهنگ‌سازی و ترویج ازدواج آسان و اسلامی، تاکید برحفظ آرامش و امنیت خانواده با برگزاری مراسم ازدواج آسان، تشویق جوانان به امر و سنت پسندیده پیامبر اسلام(ص) و  الگوبرداری از ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س)  رسالت برگزاری این مراسم بود.

در این مراسم که از زوج های جوان و موفق تقدیر شد، سعید فائض پور فرماندار کمیجان با اشاره به ترویج سبک زندگی اسلامی در بین جوانان، تصریح کرد: ما باید زندگی ساده و بی آلایش حضرت علی (علیه السلام) و حضرت فاطمه (سلام الله علیها) را الگوی خود قرار داده و تلاش کنیم این فرهنگ ساده زیستی را ترویج و به نسل‌های آینده انتقال دهیم.
وی خاطرنشان کرد: اهداف اصلی از برگزاری این جشن‌ها نیز ترویج ازدواج آسان در میان جوانان، دوری از اسراف و تجمل گرایی، تبیین اهمیت تشکیل خانواده در اسلام و در نهایت تحکیم بنیان خانواده است.

۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید