اخبار

نخستین طرح آموزش و تربیت قاریان فنی قرآن کریم در اراک برگزار می شود

نخستین طرح آموزش و تربیت قاریان فنی قرآن کریم در اراک برگزار می شود
نخستین طرح آموزش و تربیت قاریان فنی قرآن کریم از سیزدهم تیرماه سال جاری در اراک برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، «پیمان عین القضاتی» از برگزاری نخستین طرح آموزش و تربیت قاریان فنی قرآن کریم خبر داد و گفت: اولین طرح آموزش و تربیت قاریان فنی قرآن کریم با بهره مندی از قاری برجسته کشور استاد علیرضا احمدی برگزار می شود.
مدیرموسسه قرآن و عترت اصحاب الثقلین اراک با بیان اینکه علاقمندان می توانند با حضور در دفتر موسسه اصحاب الثقلین در این طرح شرکت کنند، افزود: این طرح در دو سطح مقدماتی و پیشرفته هفته ای دو بار به مدت 8 جلسه برگزار می شود.
وی ادامه داد:  ثبت نام طرح آموزش و تربیت قاریان فنی قرآن کریم ویژه نوجوانان و جوانان مرد سن 9 تا 30 سال در فرهنگسرای آیینه اراک از اول تا  13 تیرماه سال جاری انجام می شود؛‌ شروع کلاس ها ۱۳ تیر است.
عین القضاتی صدور گواهینامه معتبر و شرکت در اردوهای زیارتی سیاحتی و آموزشی را از مزایای این طرح عنوان کرد و افزود: نفرات برگزیده از سوی موسسه بورسیه خواهند شد.
این مقام مسئول هدف از برگزاری این طرح را عطرآگین کردن فضای جامعه با شمیم قرآن و ارتقای سطح علمی قاریان قرآن دانست و گفت: دوره های آموزشی قرآن کریم در رشته های مختلف قرآنی در جهت پی بردن به مفاهیم وعمل به آن وهمچنین تربیت قرآنی واسلامی ورعایت سبک زندگی اسلامی است.
۵ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید