• اخبار

کارگاه جذاب سازی مهارت های کلاس داری درکانون شهید دستغیب تفرش

کارگاه جذاب سازی مهارت های کلاس داری درکانون شهید دستغیب تفرش
مسئول کانون فرهنگی هنری شهید دستغیب تفرش گفت: کارگاه جذاب سازی مهارت های کلاس داری به همت این کانون برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی،«محسن حیدری» در خصوص برگزاری این دوره ها گفت: کارگاه جذاب سازی مهارت های کلاس داری، کارگاه هیجان و نشاط انواع بازی ها وسرگرمی و کارگاه خلاقیت کاغذ و قیچی و اشکال بادکنکی به مدت دو روز به همت کانون فرهنگی هنری شهید دستغیب مسجد امام حسن مجتبی(ع) شهرستان تفرش برگزار می شود.

مسئول کانون فرهنگی هنری شهید دستغیب مسجد امام حسن مجتبی(ع) شهرستان تفرش با بیان اینکه شرکت کنندگان خواهر وبرادر در این کارگاه ها از تدریس حجت الاسلام جواد دارینی از مبلغان تربیتی حرم حضرت معصومه(س) و مربی قرآنی و تربیتی در حوزه کودک و نوجوان بهره مند می شوند افزود: این کارگاه ها برای اولین بار در تفرش برگزار می شود.
وی ادامه داد: شرکت برای عموم علاقمندان آزاد بوده و به محض حدنصاب رسیدن تعداد شرکت کنندگان، کارگاه ها آغاز می شود؛ در برگزاری این کارگاه ها موسسه رویش اندیشه و دفتر امام جمعه تفرش نیز همکاری دارند.
مسئول کانون فرهنگی هنری شهید دستغیب مسجد امام حسن مجتبی(ع) شهرستان تفرش افزود: برای شرکت کنندگانی شهرستانی که علاقمند به حضور در این کارگاه هستند شرایط اسکان مهیا است.
وی تصریح کرد: این کارگاه ها جهت افزایش بهره وری مربیان و با هدف کشف استعدادها و پرورش مهارت های خلاقانه کودکان برگزار می شود و در پایان هر دوره گواهی نامه مربوطه به فراگیران اعطا خواهد شد.

۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۴۲
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500