• اخبار

برپایی نمایشگاه «یادیار» در ساوه

برپایی نمایشگاه «یادیار» در ساوه
به مناسبت سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) نمایشگاه خوشنویسی «یادیار» به مدت یک هفته در محل فرهنگسرای ارشاد دایر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان مرکزی، «حسین محمودی فر» در خصوص برنامه های این اداره به مناسبت سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) گفت: نمایشگاه خوشنویسی «یادیار» با همکاری این اداره و انجمن خوشنویسان به مدت یک هفته در محل فرهنگسرای ارشاد برگزار شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوهبا بیان اینکه این نمایشگاه با هدف انتقال ارزش ها و  ابعاد شخصیتی امام خمینی(ره) به نسل آینده با زبان هنر برگزار شده افزود: در این نمایشگاه 30 تابلو از اشعار و فرمایشات امام خمینی(ره) به نمایش گذاشته شده است‌.

وی از برگزاری محفل انس با قرآن کریم خبرداد و بیان داشت: این محفل به مناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) با همکاری اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه، شهرداری و شورای اسلامی شهرغرق آباد با حضور قاری بین المللی حاج هادی موحد امین در مسجد جامع شهرغرق آباد برگزار می شود.

محمودی فر اظهار کرد: تلاوت قرآن توسط قاری میزبان و همچنینتلاوت توسط حاج هادی موحد امین از قاریان بین المللیاز دیگر برنامه های این محفل بود.این مقام مسئول گفت: حضرت امام خمینی(ره) از کم نظیرترین و ممتازترین شخصیت های تاریخ بشریت است که اندیشه های بلند الهی و تلاش صادقانه خویش مسیر تاریخ را دگرگون کرده و سرمنشاء تحولات عظیمی در ایران و جهان شد.

وی افزود: امام خمینی(ره) نمونه انسان کامل و شخصیتی جامع است که یکی از اصلی ترین انقلاب های تاریخ را به پیروزی رساند و نظامی بی بدیل را پایه ریزی و رهبری کرد؛‌ امام(ره) با تکیه برعنصر آگاهی استقامت و شجاعت، تزلزلی آشکار در ارکان و مبانی مکاتب الحادی و تمدن های مادی غرب و شرق به وجود آورد.

 رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ساوه تصریح کرد: امام خمینی(ره) شخصیتی تأثیرگذار بودند که به واسطه اخلاقی که داشتند تاثیرات عمیق معنوی بین مردم به ویژه جوانان ایجاد کردند.

۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ۱۴:۳۶
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500