اخبار

محفل انس با قرآن کریم در شهرستان زرندیه برگزار شد

محفل انس با قرآن کریم در شهرستان زرندیه برگزار شد
یکشنبه شب دوازدهم خردادماه سال جاری مراسم نورانی محفل انس با قرآن کریم در مسجد حضرت فاطمه زهرا(س) شهر مامونیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ‌وارشاد اسلامی استان مرکزی، از سری برنامه های جشن رمضان که به همت کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی وادارات فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستانها برگزار می شود، یکشنبه شب دوازدهم خردادماه سال جاری مراسم نورانی محفل انس با قرآن کریم در مسجد حضرت فاطمه زهرا(س) شهر مامونیه برگزار شد.
به گفته احمد جوانمرد رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان زرندیه، این مراسم معنوی که به همت این اداره و کانون فرهنگی هنری مالک اشتر مسجد حضرت فاطمه زهرا سلام ا...علیها شهرمامونیه با حضور حجه الاسلام ابراهیمی امام جمعه شهرستان، دکترفدایی فرماندار، تعدادی از مسئولین شهری وشهرستانی و عموم مردم ولایتمدار برگزار گردید.

علاوه بر اجرای برنامه توسط حافظ وقاری نوجوان این شهرستان آقای امیر مهدی گودرزی و گروه تواشیح طاهای این شهرستان، قاری بین المللی قرآن کریم استاد حاج جعفر فردی به تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید پرداخت که مورد توجه حاضرین قرار گرفت.
جوانمرد در ادامه برگزاری جشن رمضان در مساجد را از برنامه های این اداره و دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی در این ماه مبارک عنوان کرد که در شهرستان زرندیه در مساجد جامع روستای صدرآباد وحضرت فاطمه(س) مامونیه به مرحله اجرا در آمد.
وی برنامه های قرآنی، از جمله برگزاری محافل انس با قرآن را از یرنامه های بسیار درخور و‌موثر در حفظ واعتلای فرهنگ دینی دانسته و ابراز امیدواری کرد بتوان با برگزاری برنامه های فرهنگی. هنری، دینی وبالاخص قرآنی در مساجد این پایگاه های مهم فرهنگی و مردمی به جایگاه اصلی خود که همان محل فرماندهی فعالیتهای فرهنگی و دینی است تبدیل گردند.

۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید