• اخبار

کانون های مساجد درمناطق دوردست فرصت طلایی برای خدمت است

کانون های مساجد درمناطق دوردست فرصت طلایی برای خدمت است
حجت الاسلام دانشی گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد در روستاها و مناطق دوردست فرصت طلایی برای خدمت به مردم است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، «حجت الاسلام عباس دانشی» در گردهمایی مدیران کانوهای فرهنگی هنری مساجد ساوه که با عنوان فرصت همدلی در مصلای امام علی(ع) ساوه برگزار شد، گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد در روستاها و مناطق دوردست فرصت طلایی برای خدمت به مردم به ویژه جوانان و نوجوانان است و باید از این تریبونی که در اختیار دارند نهایت بهره را ببرند و در خدمت، کوشش و جهاد حریص باشیم.
مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان مرکزی افزود: ائمه ما این مکانیزم را فراهم کردند که استقرار نبوت در امامت و املامت با ولایت و مرجعیت یکی از پدیده های شگفت انگیزترین جهان است که ما این نعمت عظیم را داریم که باید از آن استفاده کنیم و قدر بدانیم.
 حجت الاسلام دانشی تصریح کرد: کانون های فرهنگی هنری مساجد با همدلی و اخلاص کاری خواهند کرد کارستان که می توانند مرجعیت، ولایت، شهیدان، نظام و مکتب ما را در دنیا ماندگار کنند.
مسئول نمایندگی کانون های فرهنگی هنری منطقه ویژه ساوه هم در این گردهمایی گفت: 80 کانون در شهرستان ساوه قرار دارد که در کنار امامان جماعت و بسیج در مراکز استانها تا دور افتاده ترین نقاط روستایی متولی فعالیت های فرهنگی هستند.
محمد مهدی کارکن افزود: با برنامه ریزی های صورت گرفته، سال گذشته توانستیم به  رتبه های برتر مسابقات قرآنی در سطح استان مرکزی دست پیدا کنیم.
ادامه این مراسم ۷ نفر از برگزیدگان مرحله استانی مسابقات قرآنی مدهامتان و ۴ 7نفر از مدیران فعال کانونهای مساجد که در زمینه های قرآن و نهج البلاغه و با ستاد نماز جمعه همکاری داشتند، تجلیل شد.
اجرای تواشیح احسان وضیافت افطاری از دیگر برنامه های این گردهمایی بود.

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۸:۲۶
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500