اخبار

ارائه میزخدمت اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان در نمازجمعه آستانه

ارائه میزخدمت اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان در نمازجمعه آستانه
میزخدمت اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان در نمازجمعه شهرآستانه علوی دایر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل رهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، در راستای خدمت رسانی به مردم وهمچنین پیرو برنامه ریزی فرمانداری شهرستان شازند درخصوص میز خدمت ادارات شهرستان . اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان شازندباایحادمیزخدمت در نمازجمعه  شهر آستانه علوی جوابگوی مراجعین بود.
مسعودعظیمی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان شازند در این خصوص گفت: در راستای خدمت رسانی بهتر دستگاهها وهمچنین آشنایی مردم با شرح وظایف ادارات وپاسخگویی رودررو با مسئولین که مورد تاکید نظام جمهوری اسلامی می باشد.طی برنامه ریزی انجام شده در مورخه  98/2/20در نمازجمعه شهرآستانه علوی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان وکارشناسان مربوطه این اداره در میز خدمت جهت پاسخگویی به مردم شریف شهر آستانه  حضور پیداکردندوبه سئوالات مراجعین پاسخ دادند.

عظیمی درادامه بیان کرد که اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان طی اهداف ووظایف ارائه شده یک دستگاه فرهنگی هنری می باشد که ساماندهی هنرمندان از حمایت تا تولید وهمچنین ارائه مجوزهای فرهنگی هنری در قالب آموزشگاه وموسسات وبرپای نمایشگاه ها و ورکشاپ های تخصصی فرهنگی هنری  وایجاد وبرنامه ریزی برای عضویت علاقمندان در انجمن های فرهنگی هنری از قبیل ادبی/هنرهای تجسمی/هنرهای نمایشی/خوشنویسی و... از وظایفی می باشد که در حال ارائه خدمات به هنرمندان می باشد وهمچنین ارائه مجوزهای صنوف فرهنگی هنری از قبیل فروشگاه های عرضه محصولات فرهنگی/چاپخانه های دیجیتال /کیوسک های مطبوعاتی/آموزشگاههای هنری/گیم نت ها/انتشارات و .... از خدماتی می باشدکه توسط این اداره برای مراجعان ومردم عزیز ارائه می شود.

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۴:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید