اخبار

رفع موانع تولید بهترین راهکار رونق تولید در کشور است

رفع موانع تولید بهترین راهکار رونق تولید در کشور است
امام جمعه زرندیه گفت: بهترین و مهمترین راهکار تحقق شعار سال که رونق تولید می باشد، رفع موانع تولید و تسهیل در امور می باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان مرکزی، حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان زرندیه صبح امروز 22 اردیبهشت در شصت وپنجمین جلسه این شورا که با دستور جلسه بررسی راهکارهای تحقق شعار سال در محل فرمانداری برگزار شد، گفت: بهترین و مهمترین راهکار تحقق شعار سال که رونق تولید می باشد، رفع موانع تولید و تسهیل در امور می باشد.
رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان زرندیه در این جلسه ضمن اشاره به اتفاقات اخیر گفت: آمریکا طی تاریخ ۲۴۰ ساله خود فقط درگیر جنگ و‌خونریزی وظلم‌وستم به ملتهای مظلوم بوده است و‌تنها جایی که نتوانسته به اهداف شوم خود نایل آید ایران اسلامی بوده است. ایشان در ادامه افزود: آمریکا در  سالهای اخیر بزرگترین شکستهای خود را در مقابل ملت شریف ایران تجربه کرده است.
امام جمعه شهرستان زرندیه با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب که توسط مقام معظم رهبری ارائه گردیده است این بیانیه را  بیانیه ای امید بخش برای ملت ومسئولین دانست که آینده روشنی را برای این کشور ترسیم می کند.
حجه الاسلام ابراهیمی در پایان با اشاره به فعالیتهای فرهنگی متعددی که می توان در راستای رونق تولید ازمسئولین ومدیران شهرستان خواست تا به این موضوعات اهتمام‌بیشتری داشته باشند.
احمد جوانمرد رئیس اداره فرهنگ‌وارشاد اسلامی و دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان زرندیه هم در ابتدای جلسه ضمن تشریح دستور جلسه گفت: انجام فعالیتهای فرهنگی از جمله فرهنگسازی در خصوص مصرف بهینه آب بویژه در بخش کشاورزی، آموزش قانون کار و حقوق کارگران و‌ کارفرمایان به ایشان، فرهنگسازی در راستای تعهد به انجام صحیح کار، ترویج فرهنگ اخلاق مداری در میان کارگران و کارفرمایان، توانمندسازی نیروی انسانی، ترویج فرهنگ کار جهادی، دوری جستن از عملکرد سلیقه ای مدیران و تشویق و توبیخ را از مهمترین و بهترین راهکارهای تحقق شعار سال دانست.
در پایان جلسه، پس از تبادل نظر میان اعضای شورای فرهنگ عمومی و مدیران ادارات میهمان از جمله مدیران ادارات جهاد کشاورزی، صنعت، معدن، تجارت، کارو رفاه و اموراجتماعی. شهرکهای صنعتی، موارد ذیل به تصویب  حاضرین جلسه رسید.
مقرر گردید مدیر شهر صنعتی مامونیه در صورت درخواست مدیران صنایع وکارخانجات نسبت به برگزاری دوره های آموزشی مدیران اقدام نماید.
مقرر گردید فرمانداری نسبت به برگزاری جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید کماکان اهتمام داشته باشد.
مقرر گردید اداره کار، رفاه و امور اجتماعی نسبت به برگزاری دوره های آموزش حقوق کارگران و کارفرمایان برای مجموعه های تحت پوشش اقدام نماید.
مقرر گردید از طریق فرمانداری به بانکهای شهرستان اعلام گردد تا در خصوص پرداخت تسهیلات به تولیدکنندگان سخت گیری نگردد.

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۴:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید